Не гальмуй – анімуй: франківців вчили створювати анімаційні картинки

Безкоштовний майстер клас від студії NEED “Як навчитись анімувати з нуля” відбувся 7 жовтня в кафе Urban Space 100.

Провів його графічний дизайнер – Ігор Тітов. Саме він навчав гостей заходу анімуванню.

Напередодні організатори зв’язалися з учасниками та надали інформацію щодо програм, які потрібно скачати. Спершу комп’ютерно «озброєній» аудиторії пояснювали роботу самих програм, в яких планувалося працювати, згодом перейшли до пояснення функцій та дій.

Після 15-ти хвилинного ознайомлення, учасники почали працювати над першою анімацією – автомобілем. Задача полягала у тому, щоб змусити авто рухатись зліва направо, лише натиснувши на “пробіл”. На словах було досить складно, адже зрозуміти “композицію”, “імпорт” чи функції “таймлайну” та “вікон прев’ю” новачку було досить важко. Та на  практиці вже за двадцять хвилин анімоване авто випливало з одного кутика екрану в інший у всіх учасників. Одразу перейшли до складнішого – створення анімованої заставки.     Цей довгий процес, який тривав більше години, витримав не кожен. Схема й справді була заплутаною, але Ігор повторював дії, доки не зрозуміли усі.  На фініші задоволені учасники отримали ролик, де навчились, як зробити трансформацію однієї геометричної фігури в іншу, працювали з різними ефектами.

Після майстер-класу гості могли задати питання  лектору, більше розпитати про анімацію. А найбільш вмотивовані учасники мали можливість приєднатись до проекту, пройшовши стажування в анімаційній студії NEED.

Анна Мокринська,

гурток журналістики МЦДЮТ

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!