“Не можу на цю дурість дивитись”: у Ямницькій ОТГ старости зібралися у відставку

У селі Сілець, що входить до Ямницької ОТГ, почав зникати дитячий майданчик. Сьогодні, 13 березня, тут зрізали металеві конструкції майданчика, який встановили перед виборами за ініціативи кандидата на голову ОТГ, колишнього голови Павлівської сільської ради, Івана Вацеби.

Староста села Богдан Богач пояснив, куди зникають гойдалки та яка їхня подальша доля – йому невідомо. Діти бігають із запитаннями, що сталося, він, натомість, каже питати у своїх депутатів.

Іван Вацеба зі свого боку розповів “Галицькому кореспонденту”, що зараз майданчик ремонтують, а потім, можливо, перенесуть:

На сесії Ямницької ОТГ було виділено кошти у розмірі 60 тис. грн на перенесення цього майданчика до Сілецької школи. Зараз гойдалки демонтували, бо там “відпочиває” молодь, яка їх і поламала. Коли відремонтують, то все поставлять назад, а, можливо, і перенесуть“.

Також він додав, ймовірно, за ці кошти куплять додаткові елементи, щоб облаштувати два майданчики. Тоді цей залишать на місці, а інший встановлять біля школи.

Проте старосту Сільця такі дії обурюють. За його словами, подейкують, що на цих змінах з дитячим майданчиком наполягла директор школи, її підтримав депутат Михайло Юркевич (депутат-сумісник Тисменицької районної ради і Ямницької ОТГ, – ред.), а рішення прийняв голова ОТГ Роман Крутий.

“Я ще такого не бачив, щоб виділити 60 тис. грн з бюджету ОТГ, аби перенести готовий дитячий майданчик. Для чого? Ви знаєте, мені 63 роки і я маю 45 років стажу, але таких немудрих людей ще не бачив”, – висловив невдоволення Богдан Богач.

Окрім того, староста Сільця заявив, що планує подавати у відставку через безгосподарність в Ямницькій ОТГ.

“Наступного тижня планую писати заяву на звільнення і йти геть, бо не можу на цю дурість і безгосподарність дивитися. Староста з Тязева теж таке саме думає робити”, – зазначив Богач.

Він  також зауважив, що після виборів сільські голови втратили заробітну плату, адже їх звільнили із посад, а призначили старостами аж через через два тижні.

“Добре, що вони самі одночасно працюють і в Ямницькій ОТГ, і в Тисменицькій районній раді, ще й комісії очолюють. А нам за два тижні зарплату не заплатили ще й зробили  перерваний стаж”, – обурюється староста.

Нагадаємо, «Ми платимо за холод», – у Ямницькій ОТГ скаржаться на холод в школі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!