Неочікувана поразка: «Прикарпаття» програло на виїзді «Поліссю»

• 21 жовтня у місті Коростень на стадіоні «Спартак» франківський МФК «Прикарпаття» зіграв з житомирським ФК «Полісся». Гра була дуже напруженою. Перші два м’яча футболісти «Полісся» забили прикарпатцям ще під час першого тайму.

На 84 хвилині арбітр видалив із поля Ігоря Худобяка за порушення правил, “вручивши” йому червону картку. «Прикарпаття» догравало гру у меншості, відігратися футболісти не змогли. Матч закінчився із рахунком 2:0 на користь житомирського “Полісся”. Це – другий програш у сезоні.

Зауважимо, що гравці «Прикарпаття» досить несподівано програли команді, яка знаходиться на передостанній сходинці турнірної таблиці. Також зазначимо, що Ігор Худобяк пропустить кубкову гру із “Десною”.

Наразі прикарпатські футболісти знаходяться на другій сходинці турнірної таблиці. На першому місці знаходиться «Агробізнес», саме їм «Прикарпаття» програло першу гру цього сезону з рахунком 5:2.

З 17 ігор у цьому сезоні «Прикарпаття» провело 15. Із них було дві поразки та дві нічиї, решта – перемоги.

На минулому тижні «Прикарпаття» у грі з «Буковиною» перемогло з рахунком 5:2.

• Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!