Непростий рік: Руслан Марцінків розповів, чого чекати від шкільної реформи

Сьогодні, 29 серпня, в Івано-Франківську відбулася зустріч міського голови Руслана Марцінківа з керівниками навчальних закладів міста.

“Всі ми не дуже любимо зміни. Нові умови – це завжди дискомфортно для більшості. Але зміни – то рушій прогресу. Тому з першого вересня нас чекає Нова українська школа. Найважливіше для нас всіх зараз зрозуміти, що зміни залежать від кожного дня”, – пише мер.

За його словами, тепер директор школи – це перш за все менеджер, від якого залежить атмосфера школи, колектив та ті зміни, які відбуваються в закладі.

“Місто, в свою чергу, буде сприяти та допомагати. Що нас чекає? Дуже непростий рік змін та невідомості. Зараз між навчальними закладами є здорова конкуренція. Чомусь в одних школах забагато дітей, а в інших їх бракує. З цього варто робити висновки.

Ми починаємо новий навчальний рік з відремонтованими школами. Звісно, не все вдалося зробити, але майже у всіх закладах влітку проводилися ремонти. Переконаний, що попри недопрацювання уряду, ми повинні побудувати Нову українську школу й це великий виклик, втілення якого залежить від кожного вчителя”, – додає Марцінків.

Читайте також: Калуські освітяни підготувалися до Нової української школи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!