“Нереальна краса”: Дмитро Комаров про політ над Карпатами (ФОТО)

Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що телеведучий і екстремал Дмитро Комаров у команді досвідчених пілотів здійснить триденний політ на невеликому чотиримісному літаку, під час якого планує відвідати максимальну кількість населених пунктів України. У разі успіху політ буде внесений до Національного реєстру рекордів України за найбільшу кількість відвіданих аеродромів за три льотних дні.

Сьогодні, 5 квітня, екіпаж стартував з аеродрому в місті Коломия Івано-Франківської області, й фінішує там же ввечері 7 квітня, якщо дозволять погодні умови та всі інші чинники складуться вдало. Маршрут охоплює практично всю Україну, окрім закритих для польотів регіонів.

На шляху у пілотів Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Кам’янець-Подільський, Житомир, а також Косино, Дрогобич, Скадовськ, Бердичів, Гайсин, Веселе і безліч інших міст. Команда планує здійснювати від 8 до 12 посадок щодня. Всього екіпаж планує відвідати 31 аеродром, а загальний маршрут складе 3000 км.

Дмитро Комаров уже ділиться відеозаписами та світлинами з мандрівки на своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук. Зокрема, він розмістив фото зроблені під час того, як вони з командою пролітали Карпатські гори:

“Наш рекордний політ стартував. Пролетіли над Чорногірським хребтом, де на відстані витягнутої руки побачили вершину Говерли. Нереальна краса, але не вистачає часу все описати. До понеділка ми весь час летимо”, – написав телеведучий.

Читайте також: На Прикарпатті зніматимуть фільм “Я, Бандера”

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!