Норвакс

«Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків традиційно не прийшов на суд щодо притягнення його до адмінвідповідальності за корупційні правопорушення.

Цього разу міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків поїхав у відрядження до Вінниці. Згідно з поданим до суду клопотанням, у Вінниці Марцінків гостюватиме до 16 червня. Нагадаємо, у вівторок під час оперативної наради Руслан Марцінків анонсував свою поїздку до Вінниці, відзначивши, що їде набиратися досвіду… Нагадаємо, Руслан Марцінків притягується до відповідальності за корупційне правопорушення, за яке передбачена адміністративна відповідальність… Також у міському суді розглядається справа про порушення мером вимог щодо запобігання конфлікту інтересів».

(http://kurs.if.ua, 15 червня 2017 року)

У рік 7 523 2017. Тягнули того року, аки ріпку казкову зі [своєї богом даної] землі, лицаря свободного, славетного хрестоносця [тверезості] та благодатного ліфтосвятителя городського Руслана-Марципана на прозвисько Шкодоїздець та Носій Муральності до відповідальності адміністративної, тягнули-тягнули його і з [того боку], і з іншого, і з нашого, і з не нашого, та притягнути ніяк не могли. Бо ж [викручувався] він, аки вуж та змій прадавній, [шлангом] прикидаючись, і від викрутасів отих традиційних та шлангування заядлого крижі йому вельми боліли через тягар [відповідальності] непомірний та в печінках щось корупційне сиділо, аки [олігархи] злі і недобрі.

Коли ж не допомогли мужеві достойному Русланові-Марципанові ніякі [процедури] медичні, ні масажі, ні розтирання, ні примочки, ні припарки, то дочекався він [літа] погожого, щоб на лижі стати на зло курортним воєводам [буковельським], та й до землі лядської по асфальту рівненькому [чухнув]. Але й у городі варшавському не знайшов він ні спокою, ні умиротворення, але порадили йому там [знахаря] знаменитого на цілу Європу безвізову на прозвисько Петрос Першотурний, що умів розтягнути [обіцянки] свої, аки карамель солодку, на довгу каденцію, а [конфлікт інтересів] із продажем фабрики липецької, аки пройдисвіт та маркетолог досвідчений, на [тягучку] ірискову перетворити.

Побрів тоді Руслан-Марципан у напрямку [зворотному] та походом східним зайшов аж до города вінницького. Ходив же він там поміж фонтанів музичних і від ліфтів [неосвячених] та хрестів нетверезих шарахався, а поміж тим досвіду місцевого, аки собака [бліх], набирався. Бо ж умільці [обидва] поважні та славні вийшли із землі вінницької,  і один з них з бульдозера [майданного] до престолу великокняжого у городі стольному дострибнув, а другий на прозвисько [німецьке] Чоловік Великий у крісло прем’єрське заскочив з престолу городського.

І було ж видіння йому та знамення у вигляді [змія] вертлявого, що сам себе пожирав, а потім [три] пальці до рота засовував і відроджувався, аки фенікс, і збагнув тоді Руслан-Марципан, що перемогти в протистоянні з [олігархами] лютими можна, тільки ставши таким самим олігархом, і опечалився вельми, [досвідом] сим перейнявшись. Коли ж проїздом до города галицького за новим досвідом до города львового заїхав, то серед [мух та щурів] тутешніх збагнув ще одну істину просту, що тільки той, хто [сміття] своє правильно розділяє й сортує, владарює в землі [руській].

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!