Норвакс

Літопис Галицький

«Депутат Івано-Франківської міської ради від ВО “Свобода” Сергій Абрам’як вважає стрільця “Диру”… нормальним хлопцем. “Дира нормальний хлопець, з ким не буває, а людей якщо ідуть вбивати, то вистачає 1 пострілу, а якщо хлопець підірваний, то це не означає, що він вбивця… мені особисто його шкода, так як зараз розумію, що людина йшла відстояти свою гідність… а тепер буде змушений відсидіти…”, – написав депутат.

Нагадаємо, 31 липня в центрі Івано-Франківська розстріляли авто місцевого підприємця… За даними правоохоронців, стріляв Михайло Дерещук, відомий під прізвиськом “Дира”. У 2015 році він балотувався до Івано-Франківської міської ради від партії Патріот».

(westnews.com.ua, 2 серпня 2017 року)

У рік 7 525 [2017]. Терпів того року [муки тяжкії], образи страшні та кривди гіркі в городі галицькому отрок малий, муж праведний, правильний та [патріотичний] Мішаня на прозвисько Дера, та страждав же він не через [доларів] авторитетних, а від червонців фуфлижних, що примучували та фаршманили його по-всякому, [приймав] щолбани, рєпани та копняки, аки шкет малолітній. Тож сорому такого набувши, ходив [Мішаня] після розборок базарних, аки вальтанутий, довбанутий та підірваний, хоча до того [нормальний] він був вельми пацан, незлобивий серцем і жив на світі білому від ходки до ходки [на зону], аки мужик безневинний, братолюбством світячись, миролюбством славлячись і не хотячи нікому [зла].

Та не був же він годен на ратне діло і не міг грохнути чи завалити [когось], бо по життю Мішаня лише бакланив, понтувався, дріб’язок [по кишенях] тирив та колесами барижив, аки доктор добрий та веселий, і, вискочивши [на середині міста] перед кривдником своїм, аки з конопель [неспроданих], пустив стріли в коня його та лише в передню луку сідла влучив, коли ж [стріли] скінчилися, каміння метав на обидчика свого, хотів пронизати рогатиною, та бог оберіг його, напустивши [трухан] у перстах раптово ослаблих, од гріха великого та непрощенного.

Коли ж пов’язали його [менти погані], заволав тоді Мішаня до покровителів своїх [прокурорських], за яких мазу тримав, коли походом виборчим на приступ хази білої та блатної ходив безуспішно з [голомшею] львівським на патріотичних хоругвах. Та долинули  його скарги та мольби лише до престолів боярських у [хоромах білих], де сиділи нормальні пацани, що на стрєлки приходили на [раду городську], аки на малину, на тьорках міжфракційних [общак] дерибанили, крисятничали один в одного потрохи і смердів городських, аки лохів, розводили.

І від почутих волань жаль напав і шкода накрила, аки пруха неміряна, ігумена [свободного] Серхія на прозвисько [Абрам] Хитромудрий, що на подаяннях людських побирався та світами скитався від [піраміди до піраміди]. Та й прорік він до стрільця невдатного: «Коли не вийшло тобі гідність свою [відстояти], то праведність свою годилося б відлежати у палатах білих для пацанів [ненормальних], інакше доведеться тобі честь свою біля параші відсидіти і не бути більше патріотом».

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!