Норвакс

«Парафіян з Івано-Франківська безкоштовно перевозитимуть до святих місць Західної України.

З метою духовного виховання молоді та пропагування здорового способу життя члени міського виконавчого комітету зобов’язали Управління транспорту та зв’язку надати допомогу щодо перевезення парафіян до місць духовного збагачення.

Згідно з рішенням фінансове управління має виділити кошти на проїзд».

(http://mi100.info, 22 серпня 2017 року)

У рік 7 525 [2017]. Не виховані були того року [духовно] парафіяни в городі галицькому, стріли разючі одне в одного пускали [на середині міста], на майданчиках дитячих в районах спальних світильники тирили та вельми пустошили, асфальт [під плитку] розривали, стіни прадавні [на пошті] роздовбували, капості нечестиві, ігрища бісівські та диверсії бузувірські вчиняли і ще по-всякому іншому спосіб життя нездоровий та [бездуховний] провадили.

Поставали тоді дружно на захист моральності та [охорони здоров’я] бояри галицькі, аки члени на виконкомі, та нишпорити скрізь почали, місця [святого] шукаючи від Опришівців до Вовчинців, замисливши іконку якусь [помічну] почепити, мощі потужні та намети [свободні] повиставляти, щоб пропагувати ділами богоугодними такими фізкультуру, спорт і [духовне] відродження, але вже не було нічого святого у городі галицькому, один тільки ліфт освячений ще так-сяк до піднебесся возносився, а воздвигнутий хрест [тверезості] на площі привокзальній сумно стояв похилившись, аки [в лузі] калина червона.

Порішали тоді бояри галицькі, [поклавши] надію на міський бюджет, божу поміч і молитву святої богородиці, отроків своїх від скверни [духовної] порятувати, аки мучеників за віру, походами хрестовими, прощами цілющими та іншими поїздками [безкоштовними] та видали наказ строгий знайти на діло се [праведне] срібло та золото в казні городській. І заповзялися тоді в новопридбаних майстернях [паровозних] клепати каплички на колесах із кадилами та дзвіницями, щоб забезпечити перевезення отроків для збагачення їхнього [духовного].

А для парафіян віку похилого, що [не годні] були в дорогу далеку відправитися, щоб збагатитися духовно, надумав лицар [свободний] Руслан-Марципан на прозвисько Мер Франківська проїзд [безкоштовний] влаштувати в маршрутках у городі галицькому і, взявши кропило своє, освятив [для них] центри адміністративні, соцзабези, поліклініки, вокзали, базари та інші місця [відпустові].

Та умову їм поставив одну, бо за життя своє довге вельми [нагрішили] пенсіонери галицькі, щоб перед посадкою в [маршрутку], конче мусіли вони три рази отче наш і так само богородице діво промовити, на трьох [різних] вервицях, в трьох місцях святих куплених, і наказав їм при цьому у певні години більше [трьох] не збиратися. А для грішників найбільших позначити звелів він дорогу [пряму] і не вельми тернисту півкулями [золотими], аки вербами, до місця найсвятішого у [хоромах білих], і побачив, у вікно виглянувши, що добре [воно].

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!