Норвакс

«У пошуках симпатиків міська організація “УКРОПу” вирішила вдатися до оригінального методу – розіграшу картоплі серед франківців. У Фейсбуці лідер фракції “УКРОПу” у міськраді Володимир Олійник анонсував акцію серед користувачів соцмережі та відвідувачів “Шоу Зеленої бабусі”, яку організовує партія у дворах.

“Мішок бульби за репост! Розігруємо 30 мішків. Для участі в розіграші потрібно прийти з своїм телефоном на одне зі свят і показати репост афіші ШОУ Зеленої бабусі + лайк. Розіграємо серед тих, хто прийде”, – написав обранець.

У ході вуличних свят виступатиме франківський виконавець Вуйцьо, котрий переспівує репертуар Дзідзя… Нагадаємо, не так давно Олійник уник відповідальності за п’яну їзду».

(www.galka.if.ua, 5 жовтня 1907 року)

У рік 7 525 [2017]. Ходив того року, аки [гарбуз] по городу, дворами, задвірками, закапелками та загумінками города галицького боярин [укроплений] Вольдемарко на прозвисько Княгиницький Обранець та все питався [свого роду], виду і сорту та іншими справами вельми [важливими] займався. То він з незаконними забудовами боровся, аки лицар [свободний] Руслан-Марципан, але без мегафона й кувалди, то благоустрій наводив, то творчим проектам сприяв, то з [мешканцями] улиць різних зустрічався, а то маршрутками їздив, коли права у нього [по-п’яній] забрали.

А паче всього любив боярин Вольдемарко свята [родинні] проводити з піснями та танцями,  видовища сімейні з бубнами та перегудами та інші забави та цирки панібратські [на всі гроші] воєводи коломойсько-буковельського Александера Великого Будуна Доріг, щоб мед-пиво текло дворами нового города [франківського], а бороду він навмисне не носив, аби в рот попадало.

Але була вельми трудна ся робота і не просто було симпатиків своїх [політичних] у заростях городських із петрушки з пастернаком на ополчення [городне] назбирати, аки горіхів у торбу, від малого і до великого. Бо ж отроки юні, [з голоду] припухлі, позалипали у мережі [інтернетній], аки мухи у меді, а старці хоч і вискакували, аки з конопель, але від голоду вже на очі [не бачили] і відтак дивитися не могли ні на бабу зелену, аки змій, ні на дзідзьового [вуйця], бояна скоморошного.

Та не устрашився труднощів Вольдемарко на прозвисько Безстрашний [Коли Вип’є], осідлав він коня свого японського [на підковах] польських і заволав «Шоу маст гов он!» так гучно, аж поліцейські про всяк випадок [зі спиртометрами] позбігалися.

Був же сей муж славний в городі галицькому, споконвіку з гідрою корупції [свободною] боровся, аки зі змієм [зеленим], аки бабуся, хрести тверезості, ліфти освячені та інші пастки обходити вмів, тож [городами] города галицького утікаючи, тридцять міхів картоплі нарив і втішився вельми, та на радощах пообіцяв на шоу нагодувати [всіх] алчущих, аки спаситель людства, та шмат ковбаси гнилої  [на закуску] головним призом оголосив.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!