Норвакс

«Прикарпатський нардеп назвав справу проти себе абсурдом та обурився викликом до ГПУ через Twitter. Кримінальна справа про нібито несплату податків, яка була відкрита проти одного з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ, народного депутата Юрія Дерев’янка через два дні після перетину кордону в Шегинях, різко активізувалась після реєстрації законопроекту про імпічмент. Про це написав сам Юрій Дерев’янко у своєму Facebook.

Юрій Дерев’янко зауважив, що готовий до будь-якого спілкування з правоохоронними органами.  “Мені нема чого приховувати. Але звертаю вашу увагу, що, згідно з КПК, вручення повістки або повідомлення про допит здійснюється прокурором або слідчим”, – підкреслив депутат».

(firtka.if.ua, 11 листопада 2017 року)

У рік 7 525 [2017]. Ходив того року під статтею кримінальною, аки фраєр [недоторканий] під Богом, у городі стольному князь надвірнянсько-яремчанський Юріянко [Дерев’яний] на прозвисько Зашклун Вікон Шкільних і нічого [зовсім] не приховував: ні мозолів своїх трудових на реєстрах юстиційних на обох руках [зароблених], ні руху свого новосильного і [в Шегинях] безграничного разом із князем бездомно-грузинським Мухаїлом на прозвисько Саакашвалюк, ні [імпічмента] свого законотворчого, вельми нахабно на князя великого київського Петрила Першотурного наставленого, аки [перст] безсоромний, ні декларацій своїх електронних, ні довідок жеківських, ні інших грамот [фількіних].

Любив же вельми сей муж благочестивий та платоспроможний округ свій [виборчий], аки старий килим борцівський, [волю] свою партійну та гроші чужі коломойські, та ганяв же він при цьому бариг зрадливих та [припорошених], обуреним маршем довкола ради верховної ходив та розносив [шкарпетки й труси] на хоругвах сраакашвільних усім терплячим та страждущим за справедливість, чесність, порядність і добробут, дотискав [на відстані] виборчу реформу одним пальцем прокачаним, аж кнопка тріщала, пенсійну [реформу] вправно поправляв, аки здоров’я зранку, суд антикорупційний, що [ні в тин ні в ворота] не ліз, ногами впевнено проштовхував і вже [навіть] на недоторканість депутатську ліктем замахнувся, але раптом у [твіттер] зайшов, у фейсбуку завис, в інстаграмі залип і розстроївся вельми від зазіхань прокурорських на мільйони [його] неміряні.

Бо щойно пару днів минуло від походу, руху та іншого двіжняку безграничного [у Шегинях] в компанії сильно новій, як почали смерди прокурорські копатися, аки в білизні [брудній], у справах давно минулих, аки [повість] про бізнес фармацевтичний, мультиплікаційну анімацію світового рівня та подвиги та мутки Юріянка Дерев’яного на політичному [фронті змін], взялися витрушували порох із давніх угод підкилимних та до податків [несплачених] доколупуватися.

Дивувався [вельми] князь надвірнянсько-яремчанський Юріянко Дерев’яний на прозвисько Дотискач Реформів, чому вчепилися до нього та мільйонів [його] у банках не закопаних, а чисто задекларованих, і не міг зрозуміти, звідки сей [абсурд] на його голову звалився неждано, та був же він готовий [по-всякому] спілкуватися, базарити, перетирати та заминати з опричниками княжими, тож відключив мережі соціальні і стійку [в партері] прийняв.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!