Норвакс

«Міський голова Івано-Франківська заявив, що не відмовляється від фрази “Гей не може бути патріотом”…

“Так, я так вважаю. Я не відмовляюсь від своїх слів! І ніколи цього не зроблю. У мене є свої цінності: Бог і Україна. Тому не може бути гей – патріотом. Ми повинні сповідувати християнські цінності. І їх треба дотримуватись. І те, що я був у Верховній Раді, є однією з причин мною сказаного: я там надивився цього свинства”, – пояснив Марцінків».

(kurs.if.ua, 15 листопада 2017 року)

У рік 7 525 [2017]. Стояв ще тамтого скликання, аки [жезл] нефритовий, у раді верховній біля тих, що [у рот беруть] різні вироби тютюнові та курять їх вельми огидно, лицар свободний Руслан-Марципан і таку відразу [велику] до того кадила нечестивого відчував, аки до смороду пекельного. Від того ж диму-туману [депутатами] напущеного, аки від пари в саунах чи [піару] на виборах, очі йому потом заливало, і не бачив він уже, за що би йому вчепитися, щоб цінностей [християнських] дотримуватися, бо усі булави гетьманські, отаманські і сержантські йому з-під пальців [трьох] вислизали, а навкруг ні на кому хреста не було, ні іншої [одежі] бодай з волосяниці, а був тільки стогін фракційний, судоми опозиційні та скрегіт зубовний.

Коли ж понаколювалися вони, аки [апельсини], марихуаною своєю у комітетах, кулуарах та інших борделях, то пристроїлися один [позаду] одного, аки у списках виборчих, та поставали біля трибуни у залі [сесійному], щоб довбатись там до безтями. І чим далі, тим більше свинство вельми непатріотичне чинили вони, неподобства [беззаконні] проштовхували та приймали, недоторканість свою депутатську безсоромно [один одному] порушували і працювали ж вельми вправно язиками своїми, лобізмом глибоким та [популізмом] всіляким займалися, а деякі з них [в опозиції] відвертій стояли, ноги натужно розчепіривши.

І говорили ж вони йому голосами содомськими: «Ставай коло нас, [голубе] наш сизий», та здригався [від збудження] лицар свободний Руслан-Марципан на тих словах гей-непатріотичних і за [кропило] своє хапався настовбурчене, щоб відхреститись від нечисті, що обходила його зусібіч, аки [гей] під горою, і втікав від нечестивців отих, хитаючись, як [Ляшко] після аперкоту.

Коли ж добігли до кінця конвульсивні [фрикції] фракційні і каденція депутатська без жодної еякуляції передчасно завершилася, то поміняли враз [ложа] в парламенті для депутатів, і не стало там більше місця для лицаря [свободного] Руслана-Марципана, тож  зітхнув він з полегшенням великим і на [свою богом дану] землю подався, щоб порядок, аки Бандера, наводити. І став він в городі галицькому подвиги [ура]-патріотичні звершувати – хрести тверезості ставити, ліфти святити, [паровозиками] бавитися біля площі привокзальної, а перед сном [помолившись] сумно дивився, зигзицею квилячи, на тих братів своїх свободних, що не змогли вирватися з ради верховної і [блазнями] у содомітів тамтешніх лишилися.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!