Норвакс

Літопис Галицький

«29 листопада до Івано-Франківська планував завітати екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Втім, як стало відомо WestNews із власних джерел, відомий політик не прилетів до обласного центру Прикарпаття. Ймовірно, візит скасували через погані погодні умови для перельоту, які наразі панують в Києві. Нагадаємо, в Івано-Франківську Яценюк планував зустрітися зі студентами Прикарпатського університету та провести брифінг для ЗМІ.

До слова, 30 листопада з робочим візитом в Івано-Франківську перебуватиме міністр закордонних справ України Павло Клімкін».

(westnews.com.ua, 29 листопада 2017 року)

У рік 7 525 [2017]. Летів того року на всіх парах до города галицького, аки куля [в лоб], воєвода чернівецько-чеченський із фронту [народного] Арсенко Яйценюк на прозвисько Кровожерний Кролик, щоб знову на людей тутешніх подивитися і себе красивого [нарешті] показати, бо вельми заскучили на теренах тутешніх за [наскоками] його бравими на дороги гарно відремонтовані біля Галича [давнього] коштом бюджетним та обітницям прадавнім прем’єрським про [стіни] міцні на кордонах східних.

І ждали ж його, аки [Барна] з букетом, в хоромах університетських і тішилися вельми прильоту Яйценюковому паче всього студенти прикарпатські, щоб [на пари] не ходити, а в теплому залі актовому [масовкою] кілька годин посидіти та вухами своїми безтурботно похлопати, а глашатаї місцеві та скоморохи [партійні] перед зустріччю запланованою [вікіпедію] підчитували, по батькові воєводи народно-фронтового згадуючи та по матері пошепки.

Був же сей муж віддавна [славний] та глибоко пам’ятний подвигами своїми фундаментальними у розбудові державності та укріпленні обороноздатності, аки [рятувальник країни] з часів фронтово змінених, та віднедавна був бородою ваххабітською вельми замаскований і призабутий електоратом [трохи], але мав він намір твердий, аки слово своє партійне [перед виборами], нагадати про причину усіх успіхів нинішніх і присягнути перед лицем покоління нового з політологів, міжнародників та економістів [галицьких] про незламність позицій політичних своїх та пообіцяти здобутки й досягнення [майбутні] так, аки перший раз.

Та, ніби [на зло], панувала того року погода сніжно-порохоподібна та саакашвільно-заметільна над кручами Дніпровими в [цілому] городі стольному, і була вона такою нельотною вельми, що вилетіти можна було [о тій порі] хіба лише до гір Кавкасійських до бабусі своєї на пенсію [політичну], та тільки в один бік і з депортацією довічною та білетом [вовчим]. І убоявся тоді воєвода чернівецько-чеченський Арсенко Яйценюк польоту такого  вільного, аки князь колхідський Саакашвалюк, що стояв на даху та [не скакав], аки москаль, без парашута.

І коли ж облякався так воєвода Арсенко погоди [нельотної], то уздрів він печально, що пролітає він на виборах майбутніх, бо обвис в нього рейтинг [політичний], аки вуха кролячі, і сумно ніжками чеберяв, аки той [зайчик]…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!