Норвакс

«В Івано-Франківську працівники КП “Муніципальна варта” проводять акцію «Тверезий Миколай прийде до алкоголіка». Таким чином в місті намагаються боротись з наливайками та сурогатним алкоголем. Про це під час оперативної наради у міськвиконкомі повідомив  керівник “Муніципальної варти” Богдан Кухарук.

“Впродовж тижня тверезий Миколай прийде до понад 10 чоловіків, або, як їх називаємо,  зомбі. Лише за тиждень знищено понад 30 літрів сурогату. Біля трьох точок здійснюється чергування…”, – про це повідомив керівник «Муніципальної варти» Богдан Кухарук.

Як зазначає сам Кухарук, в рамках міста це мізер, але на відпрацьованих точках наливайки уже не з’являються».

(http://firtka.if.ua, 12 грудня 2017 року)

У рік 7 525 [2017]. Страшно було [жити] того року в городі галицькому, не можна було на улицю вийти спокійно ні вдень, ні вночі, бо не було проходу від нечисті [різної], яка там водилася – вовкулаки із гір Вовчинецьких [на середину міста] забігали, опришки – з Опришівців заходили, перевертні-сіроманці та інші одержимі алкоголіки проскакували, а чорти лісові та [нічні волоцюги] бродили довкола, аки дріжджі у бражці, та паче всього зомбі та наливайки примучували тутешніх смердів [муніципальних], бо ходили вони на точки до писарів та [нотаріусів] знаменитих, ногами двері відкривали і пустошили трохи.

Виходили тоді раттю великою дружинники княжі зі [списами] своїми та хоругвами, і податківці з марками акцизними, і поліцейські старі на нових [тойотах], та ніяк не могли побороти вони ні усі разом, ні кожен зокрема [наливайків] отих сурогатних, бо на місці однієї розбитої пляшки кожен раз десять нових появлялося, аки [голови] у Змія зеленого. Зібралася тоді братія свободна в городі галицькому, походом виборчим [хороми білі] здобула та поставила на чолі дружини муніципальної [вартового] воєводу великого Бодька на прозвисько Шкіряні Штани, і став він [на брамах] городських, в під’їздах тісних, в коридорах темних  та інших точках відомих чатових [виставляти], щоб зомбі та алкоголіків ловити, а заодно смердів безпритульних трохи [поганяти].

Був же сей Бодько знаменитий богатир та муж доброчесний, з нечистю [різною] ревно боровся, але без помочі братії свободної не міг сам-один очистити місто від [бомжів, циганів та алкоголіків] та тридцять літрів сурогату щотижня ліквідовувати. Стали ж тоді про чудо благати лицарі [свободні], перед хрестом тверезості клякали та поклони до свіжовикладеної плитки на [своїй богом даній] землі вельми били, аж поки молитвами їхніми вволилося бажання праведне.

Уздріли тоді в городі галицькому, як зійшов по хмарах із різками в одній руці та [чебуреками] в іншій Миколайко Всеблагий та Тверезий і взявся перетворювати вино на воду, пиво на сечу ослячу, а горілку – на смолу гарячу. І вельми [перестрашилися] алкоголіки в городі галицькому і мусіли ще того року весь сурогат в городі галицькому самі [без закуски] випити, бо тільки найчемніші з них получали від Миколайка чебуреки.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!