Норвакс

«Сьогодні Івано-Франківська міська рада одноголосно прийняла звернення до керівництва держави з вимогою законодавчо заборонити пропаганду гомосексуалізму в країні та захистити традиційну сім’ю.

Проект звернення на початку сесії міськради запропонував представник християнського “Руху за життя”. Міський голова Руслан Марцінків погодився внести його у порядок денний сесії. Пізніше, не зачитуючи й не ознайомлюючи депутатів зі змістом документа, Марцінків поставив його на голосування. Усі 29 присутніх в залі обранців проголосували “за”.

КУРС поцікавився у кількох депутатів, чи відомо їм, про що йдеться у зверненні. Виявилося, що ні».

(kurs.if.ua, 15 грудня 2017 року)

У рік 7 525 [2017]. Ішов того року Гей, аки січ, там на горі [Вовчинецькій] в городі галицькому та списом своїм [фалосоподібним] усіх депутатів тутешніх, аки списком виборчим [припорошеним], вельми перестрашив та порозбивав же він при цьому відьмацьким молотом своїм [пропагандистським] традиційні цінності сімейні, аки колись лицар [свободний] Руслан-Марципан незаконні забудови кувалдою своєю, та потрощив до щенту устої споконвічні і скалу [моральності] залупав аж до безодні пекельної, де був стогін, [оргазм] і скрегіт зубовний.

Настав же пострах великий від ходи сієї вельми [гей-парадної], аж стрясалася довкола земля від Опришівців до Угорників, аки перед [другим] пришестям, і бемкали від того дзвони в усіх церквах города галицького – і зруйнованих, і нині сущих, і досі [на Валах] недобудованих. І поклони били на всіх перехрестях лицарі [свободні], дороги ремонтувати заважаючи, і землю кропили водою святою, аки ліфти [неопалимі].

Хотіли ж стримати нестримний поступ сей [Гейський] бояри галицькі, що числом невеликим та вельми пильним зібралися в раді городській, щоб захистити сім`ї [свої] традиційні. Порозкладали ж вони [на середині міста] розритого та перекопаного пастки хитромудрі – і були ж там і хрести цнотливості, і пояси вірності, і вінки безшлюбності і [просто] траншеї незариті, аби впіймати Гея страшного, незнаного та [пропагандистського] з усім прайдом його, квір-культурою та іншими бубнами та перегудами.

Коли ж не помогли усі затії сі хитромудрі, аби віднадити [від города галицького] Гея страшнючого та подругу його Лесбос, то почали витворяти бояри галицькі в [раді міській] різні вправи акробатичні, етюди [гетеросексуальні] демонструючи, вельми правовірні та благодатні, щоб в городі стольному уздріли [потугу] їх неміряну та подали руку помочі, особливо [одному] тому, кому пари не стало.

Коли ж [покінчили] нарешті, зітхнувши полегшено, бояри галицькі вправно з ділами своїми сексуальними, то подалися вони в чисте поле з вітряками [гендерними] змагатися, в яких демони незнані вселилися, дерев`яними мечиками своїми бур’янам [голівки] стинати, котам бляшанки до хвостів прив’язувати і в пісочниці [біля паровозиків] на клумбі привокзальній замки обітовані будувати…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!