Норвакс

«26 січня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів молитовний сніданок разом із народними депутатами – Юрієм Солов’єм та Павлом Унгуряном – та представниками влади області, громадськими діячами та духовенством. Про захід мер повідомив на сторінці у Фейсбуці.

“Це світова практика – такі сніданки відбуваються на державному рівні у багатьох демократичних країнах світу. Адже управлінці щодня ухвалюють важливі рішення, від яких залежать долі людей. Й саме наша віра допомагає нам у наших надважких викликах та випробуваннях. Молитва творить дива, тож дуже важливо всім нам пам’ятати наші вічні цінності: Бог та Україна”, – зазначив Марцінків».

(www.galka.if.ua, 26 січня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Cкликав того  року на сніданок святий, аки на святу вечерю [різдвяну], в городі галицькому лицар [свободний] Руслан-Марципан на прозвисько Мер Франківська мужів преславних, вельми справедливих та достойних, доброчесністю своєю між народами [депутатськими] прославлених, щоб трапезою священною розділити радість свою від прийшлого року нового та інших свят [безперестанних] та традиційних та помолитися над стравами, посланими того дня їм із неба. І прийшли з нагоди такої до нього [аж] два князі із города стольного з дарами великими, аки з миром та ладаном, і ангели [свободні] зі смолоскипами, над аркою ілюмінаційною пролітаючи [над стометрівкою], вельми від того возрадувалися.

Був же на трапезі сій [священній] князь косівсько-снятинський Юрасько на прозвисько Соловій-Забудівник, що на березі озера городського сидить та хижі свої, де захоче там і ставить, та колишній князь [екологічний] Пашко Унгурянський, чоловік мудрий та новоохрещений родом із землі волоської, маловідомий. Сіли ж вони тоді [втрьох], щоб зметикувати, як далі на світі жити, і було видіння їм пророче: дороги та улиці городські, гарно бруківкою встелені,  бур’яном [укропівським] порослі, треба очистити, і замислились вони над пророцтвом таким.

І казав тоді до [приятелів] своїх Руслан-Марципан, що кожен чистий четвер ходить він по городу галицькому та споглядає всю ту нечисть, що на поверхню з-під землі [політичної] пробивається, і вельми великі зауваження робить слугам своїм [комунальним], але хоч рішення його вельми важливі [для людей], але тільки віра правдива може допомогти у всіх викликах. І кивали головами співрозмовники його на тому сніданку [священному], і переходив сей сніданок  у обід, а потім у вечерю не менше святу, і вечір був, і був ранок, і побачив лицар [свободний] Руслан-Марципан, що добре воно.

Коли ж помолився уранці Руслан-Марципан, то знову захотів скликати друзів своїх на сніданок [священний], аби пригостити їх напоєм ячмінним з монастирів довколишніх, молитвами вельми освяченими, але роз’їхались князі у різні боки, тож прийшлося [йому] самому іти йому до базару на улиці дністровській і втішитись там благо [із чебуреками].

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!