Норвакс

Літопис Галицький

«Очільник Прикарпаття Олег Гончарук просить покращити залізничне сполучення області з іншими регіонами. На Івано-Франківський напрямок немає жодного квитка на потяги на вихідні з Києва… Про це заявив голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук на виїзному засіданні чотирьох комітетів ВР 30 березня.

Він звернувся до міністра інфраструктури і депутатів з проханням вирішити цю проблему… “Мені друзі кажуть, що в Польщу легше добратися, ніж до Івано-Франківська”, – сказав Гончарук. Також він розповів, що за останні два роки кількість туристів на Прикарпатті зросла вдвічі. Понад 1 мільйон туристів відвідували область у 2015 році, а у 2017-му – 2,4 мільйона».

(www.galka.if.ua, 30 березня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Кликав того року друганів своїх із города стольного до [славного] города галицького князь тутешній Олежко на прозвисько Круасан Шоколадом [Припорошений], бо скучно йому було самому серед братії [свобідної] та бояр укроплених сидіти, та й грошей попросити хотів. І на волання Олежкове, аки в пустелі, відгукнулися [другани] його з города стольного і казали йому: «Не поїдемо ми до тебе, бо скучний ти, по-перше, по-друге, [грошей] знову просити будеш, а по-третє, не сідлають коней залізних до города галицького [на вікенди], ніяк до тебе не добратися, тож ми краще на Ляхи підемо і бедронку там попустошимо».

Пішов тоді князь Олежко до [пацана] крутого Сашка Гартеберзького на прозвисько Крейцер та сказав йому накрити поляну [офігітєльну] у хоромах його купецьких на середині міста десь посеред тижня і чекати гостей із города стольного. Тоді напік [булок] своїх знаменитих, дочекався вітру західного і вийшов на улицю, та й донісся запах [апетитний] до города стольного, і не змогли всидіти [другани] Олежкові у палатах своїх, осідлали коней та проти вітру помчали.

І підірвав отой запах [булок] Олежкових навіть князів із земель сусідніх, і вони путями окольними чудом та [на електричках] дісталися якось до города галицького. І був серед них князь львівський, воєвода Синюта, що переживав якесь [дежавю], бо здавалося йому, що був він уже колись  у городі галицькому, і [так само] перерите все було в центрі, і хрестився на кожному кроці на [кожну] церкву, щоб не здавалося. А закарпатський князь Кольцьо на прозвисько Кацап ішов через гори Угорські [до булок] Олежкових, чимось, аки шоколадом припорошених, принюхувався та нарікав, що йому взагалі з казни [ні фіга] не дають ні на коней залізних, ні на дороги асфальтні, тому він [аеропорт] старий відбудує і всі будуть літати, аки ікаруси, і додав пару слів [по-татарськи].

А поки розважався отак князь галицький зі сусідами та [друганами] своїми, нудьгу свою проганяючи, ішли по [бездоріжжю та розгільдяйству] галицькому тьма-тьмуща туристів різних, і було їх більше, ніж було колись, і тільки смерди [безробітні] все їхали та їхали на Ляхи.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!