Норвакс

Літопис Галицький

«Франківці вийшли на підтримку інституту сім’ї в Україні – приводом стало те, що з сайту Президента зняли петицію про захист сімейних цінностей… “Ми хочемо сказати, що Україна є християнською державою, за традиційні християнські сімейні цінності. Наша область однозначно підтримує їх, – сказав Олег Шеремета, голова оргкомітету руху Реформації в Івано-Франківській області. – Ми не хочемо, щоб гендерна ідеологія, яка абсолютно чужа для нашого народу, для нашої культури, мала місце у нас насильно”.

Ярослав Дубас, голова ГО “Рух за життя” в м. Івано-Франківську, зазначив, що в Україні гостро стоїть питання народжуваності. І держава має захищати традиційну сім’ю… Учасники акції пропонують франківцям підписати низку петицій, щоб заборонити в Україні гомосексуалізм і “гендерну ідеологію” та запровадити Інститут сім’ї».

(kurs.if.ua, 04 квітня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Пропав того року в городі стольному священний оберіг [цінностей сімейних], що був прибитий, аки щит переможний, до брами хоромів президентських та на стіні [сайту] його висів. Тож піднявся тоді, аки жезл [нефритовий], із безодні глибокої, темряви безпросвітної та мракобісся [середньовічного] абсолютно чужий народу нашому Змій членоподібний, Гад голубо-рожевий та Ворог всього людства [традиційного], а ім’я йому Легіон, і [одне] прозвисько – Гендер. І почала ж ся Гадина Гендерна гей-походами інститути, університети, училища і технікуми [сім’ї] оскверняти, гей-парадами на традиційні християнські цінності нападати, насильно туману [веселкового] скрізь напустивши.

І перемінилися від духу того [Гендерного] беззахисні та невинні люди в городах руських, а паче всього в городі галицькому, тоді ж різні смерди і [навіть] бояри, князі, депутати та судді футбольні похворіли на гомосексуалізм та лесбіянство. І ходили [вони] один поза другим, аки паровозики синьо-жовті на площі привокзальній, та норовили списа свого [тюльпанного] встромити [в зад] своєму ближньому.

Страх великий напав тоді на [всіх] жителів землі руської, а паче всього напудилися в городі галицькому, дехто аж в штани понакладав, щоб відігнати [духом] смердячим від задів своїх пухленьких, аки булочки, насильників [одностатевих] і дупограїв окаянних.

Уздріли ж таку біду два мужі, аки соколи ясні та [голуби] сизі, півсотник Олегій, славетний цілитель та терапевт-реформатор, та півсотник Ярославік, [так само] знахар та борець за народжуваність активний. І привели вони [всю] півсотню свою до хоромів білих у городі галицькому та стали, аки камені в [жовчному] проході, утворивши непрохідність на шляху Ворога людства і Гада повзучого [Гендера].

І приступили ж вони з постом і молитвою до слуг сієї Гадини Гендерної і, щоб [зцілити] їх від недуги гомосексуальної, когось в нацюцюрникі металеві заковували, аки в [пояс вірності], а  комусь очко зашивали і губи степлером кріпили, а особливо активним, щоб не брати на себе гріх [членоушкодження], таблетки спеціальні виписували, і [все] само відпадало.

Коли ж побачив уздоровлених слуг своїх Змій [противний] на прозвисько Гендер, то застогнав, аки від оргазму, від розпуки великої та [запхався], аки жезл нефритовий у печеру насолоди, назад у темряву свою, аки дурість, безпросвітну і тихенько смоктав собі [хвіст].

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!