Норвакс

Літопис Галицький

«Сьогодні, 22 квітня, в Івано-Франківську сотні людей вийшли на марш сили нації “За українське майбутнє без олігархів”… У заході, крім мешканців Франківська, взяли участь представники ВО “Свобода”, “Правого сектору”, “Національного корпусу”, “Конгресу українських націоналістів”, “АЗОВу” та інших громадських організацій…

Люди виголошували гасла “За українське майбутнє без олігархів”, “Чемодан – вокзал – Мальдіви”, “Разом – сила”… Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків анонсував, що 2 травня на засіданні сесії обласної ради депутати ухвалять рішення про підтримку пакету антиолігархічних законів. “…Насправді майбутнє України є цілком можливим без олігархів, але для того, щоб це сталося, ми маємо бути разом. Тоді наша українська ідея насправді переможе, – зазначив Руслан Марцінків».

(www.galka.if.ua, 22 квітня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Примучували того року злі та люті олігархи увесь цілий клас [середній] у городі галицькому, процвітанню та добробуту [народному] вельми перешкоджали, чебуреками нормально торгувати не давали та заважали на [своїй богом даній] землі плиточку на хідниках та асфальтобетон щемеашний на улицях застеляти братії [свободній].  Несила вже стало терпіти тягар сей гнітючий та [пархатий] людям галицьким, і вийшла супроти олігархів поганських тьма народу із хоромів своїх середньокласових, щоб на [прю] стати з паханом Олігархатом, здолати та повалити його, аки [пам’ятник] Леніна, запросто. І були ж, окрім людей [простих], у поході сьому антиолігархічному ще й правосекторні клобуки червоно-чорні, і кочівники [азовські], і половці кунівські, і печеніги нацкорпусні та інші [організації громадські], а паче всього хоругов свободних майоріло вгорі, бо любила вельми братія [свободна] всілякі марші тріумфальні, походи факельні та інші хороводи, каруселі та карнавали [політичні].

І прибув же до города галицького, звідки, за помислом [мудрого] Пупса, львівського воєводи грандготельного, мав початися [кінець] Олігархату окаянного, сам великий магістр ордену лицарів свободних Олько на прозвисько Тягнибакс-Ракоборець, щоб [депутатський] майстер-клас боротьби з олігархами показати та вказати народу [темному] дорогу правильну і вельми коротку для походу антиолігархічного. І прийшли підперти його [з двох боків] двоє голів галицьких, сиромудрих та трипальцевих – агент Алекс на прозвисько [На Три Букви] та лицар свободний Руслан-Марципан, і стали вони [міцно], аки мур фортечний у городі галицькому, цементом [крихким] відреставрований.

І попростували вони [навпростець] усі разом походом сильно національним, і здригалася вся земля від кроків їхніх лунких аж до гір [буковельських], і тремтіли там перестрашені олігархи, в [укропі] та інших лопухах ховаючись, бо було їм знамення, що на свята травневі збере лицар свободний Руслан-Марципан усіх бояр галицьких, щоб [на сесії] оголосити проти них закляття страшне та законотворче, а на свята зелені [почнуть] ловити олігархів поганських скривджені ними люди і за порадою братії [свободної] садити їх стануть в яхти білопарусні, чемодани баксами [натягнутими] набиватимуть і відправлятимуть на Мальдіви спокутувати у муках тяжких провини свої перед народом галицьким, а хто найбільше завинив, того заставлять летіти [аж] на Балі…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!