Норвакс

Літопис Галицький

«Сьогодні Ігор Насалик представив колективу першого заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Тетяну Максимець. Тетяна Максимець з 2011 по 2015 рік очолювала юридичний відділ виконавчого комітету Калуської міської ради. Наприкінці 2015 року міська рада затвердила її на посаді керуючого справами виконкому. Проте вже за півроку вона звільнилася з посади і пішла працювати у Міністерство енергетики на запрошення міністра Ігоря Насалика.

Кабмін звільнив першого заступника голови Міненерговугілля Галину Карп.  До цього вона з 2011 року працювала на різних посадах в Департаменті фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, ще раніше у відставку подав також заступник міністра енергетики Ігор Прокопів».

(http://firtka.if.ua, 18 травня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Сидів того року, аки [король] на іменинах, воєвода калусько-рогатинський, [припорошений] мер-пролітун франківський, фізик оптоелектронний та качок знаменитий, князь енергетично-вугільний Ігорко Степанкович на прозвисько [Лихо] Екологічне в городі стольному на престолі високому, аки терикони донбаські та ціни на вугіль [плюс ротердамські], та серед челяді своєї дружину собі надійну для служби княжої шукав, аки лавку [для жиму] лежачи.

Приводили ж перед його очі світлі, [ніс] видатний та торс накачаний бояр та бояринь різних, засланих із земель заморських та видобутих з-під [надр] підземних, а він мучився вельми, бо обирати не навчений був, а лишень обиратися вмів, та й то [не завжди]. І хоч усі вони мудрі були та вельми тямущі, але ніхто з них не родився в землі калуській, не вчився [на фізфаці] львівському і не крутив діла з [пацанами] рогатинськими, тож ненадійними були вельми та непевними. Отак перебирав кандидатами вельми, аки [фракціями] у парламенті, Ігорко Степанкович на прозвисько Перелітун [Депутатський], бо був він вибагливий і до вітру [політичного] чутливий, за що й мав ще одне прізвисько – Ніс.

Був же у нього в заступниках Ігорко Богданкович [із земель калуських] на прозвисько Калан Газовий, але [плутали] їх вельми, бо і той на потоках грошових сидів, і той потоки фінансові регулював,  і один був красавець, і другий не гірший, і вже [чим тільки] не мірялися обидва Ігорки і газами гуркітливими, і пресами [вічнозеленими], але здобув перемогу, прізвисько своє [на три букви] ще раз підтвердивши, князь енергетично-вугільний Ігорко Степанкович, і пішов від нього геть Ігорко Богданович у похід [виборчий], аки у прірву.

А ще ж була у нього королева успішна Галя на прозвисько Балувана [усіма] фінансами землі галицької, що уміла і казну княжу захищати, і од боргів чудодійними [молитвами] одбиватися, та шустра була у потоках фінансових, аки [карп] у воді. Але і її Ігорко Степанкович відпустити мусив, бо опричники за нею ходити назирці почали і воду [в потоках] мутили, і засмутився він вельми.

Та, озирнувшись довкола, побачив [коло себе] князь вугільно-енергетичний Ігорко віддану йому бояриню Таньку, що полишила [керувати справами] калуськими і подалася за ним до города стольного, аки декабристка до Сибіру, і возрадувалось серце його, аж [ніс] йому від втіхи піднявся.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!