Норвакс

Літопис Галицький

«Прикарпатський нардеп Олександр Шевченко поділився своїм методом схуднення. Народний депутат від Івано-Франківська Олександр Шевченко у ефірі національного каналу похизувався похуданням та показав живіт.

Мета, як повідомив нардеп, – відвідати пляжі на всіх континентах, зокрема в Азії, Африці та Південній Америці. У підготовці до пляжного сезону Шевченко скинув сім кг ваги за японською методикою. “Є період – вісім годин між 10:00 і 18:00, в які ти можеш їсти, що хочеш, а решта 16 годин ти п’єш тільки воду”, – поділився нардеп. І зізнався, що планує скинути ще більше, перш ніж вийти на пляж.

Також у репортажі депутат поділився подробицями свого пляжного гардеробу».

(http://pravda.if.ua, 24 червня 2018 року)

У рік 7526 [2018]. Не їв [того року] цілими ночами і не спав цілими днями воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш на прозвисько Великий Будун та [Святитель] Доріг Яблунівсько-Делятинських, за народ свій невтомно дбаючи [по-японськи] у раді верховній, ні голови, ні кулака, ні живота, ні жодного іншого [члена] свого не шкодуючи.

І виходив він спозаранку на берег озера свого гірського та [молодіжного], заглядав у плесо дзеркальне і тішився вельми з видовища [у воді] відображеного. Безперервно хлебтав же муж сей худіючий [саму тільки] воду, аки гірке саке, вигнане з талого снігу зі священної гори Фудзіями, та милувався тим, як із тіла його рожевого [кілограми] неміряні обсипаються, аки цвіт легковажний сакури, та летять за обрій далекий, аки [літачки] обітовані до города віденського з города галицького.

Та за трудами сими [праведними] уздрів Александер Яш Великий, що, коли втрачає він вагу свою [політичну], то народ його електоральний припухає натомість, обжираючись вельми [булками] рум’яними князя галицького Олежка на прозвисько Круасан та облизуючи запашні солодощі, шоколадом [припорошені], підступного великого князя київського Петронія на прозвисько Продавець [Липовий] Фабрик Липецьких.

Тож надумав тоді воєвода коломойсько-буковельський Александер піти походом [виборчим] та одібрати шкідливий престол шоколадний, щоб гідне життя [дієтичне] народу своєму забезпечити, а по дорозі Гідру корупції, на [свободу] випущену, подолати, і вирушив він, легких шляхів не шукаючи, дорогою званою по-японськи [Тояма Токанава] до Япона-матері і жерців її Сумо за порадою.

У похід же [виборчий] зібравшись, спакував він у валізу свою бездонну, аки озеро гірське свіжовикопане, весь гардероб свій пляжний – і броню [від] доброчесності, і списа антикорупційного, і труси боксерські, і бейсболку із биткою [рекетирською], і листочок фіговий, і шкарпетку, в ченців-хамерманів позичену, і ще кілька пачок [латексних виробів] на додачу для земель чужинських та снідоносних.

Ходив же він [пляжами] азійськими з полями рисово-хробачковими, на африканських землях кокоси вельми корисні споживав і [листя] дивне жував на землях колумбійських, та всюди [животами] мірявся з народом тубільним, а коли спласнув живіт йому зовсім від води морської та вельми соленої, то уздрів він істину [під ним] нічим не прикриту, аки кінець перегонів президентських.

НОРВАКС

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!