Норвакс

Літопис Галицький

«Івано-Франківська обласна організація партії “РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі” підтримала кандидатуру Юрія Дерев’янка на посаду президента… Під час конференції Юрій Дерев’янко презентував свою програму та озвучив основні чотири напрямки у реформуванні держави.

“Перший блок – це неоекономіка, яка передбачає 4 окремі позиції: нова податкова система, захист права власності, повна легалізація всіх економічних видів діяльності, плавне впровадження механізму, коли безготівкова гривня замінюється криптогривнею, яка забезпечить захист усіх українців, коли Нацбанк робить додаткову емісію”, – пояснив політик. Другий блок, за його словами, стосується цифрової держави. “Це як я пропоную будувати стосунки між людьми і органами влади”, – пояснив Дерев’янко».

(kurs.if.ua, 14 липня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Зібралося того року у городі галицькому цілих [сто], а може, навіть і більше людей луччих, [вольних], рухливих, нових і сильних, а так само старих, промислових і підприємливих зі всіх земель надвірнянських, і говорили вони [багато] мовами різними з акцентом грузинським, бо зійшло на них [одкровення] із гір Кавкасійських, аки повідомлення з [матриці] піднебесної, від князя-ізгоя Міхуна на прозвисько Саакашвалюк Безпритульний, що достойним єсть престол [київський] здобути боярин Юрасик на прозвисько Нео-Буратінео Арт-майстерівський, бо самому Міхуну [ще] не можна.

Був же сей муж Юрасик славний, аки борець [надвірнянський] за права власності авторські, знавець таємних [технологій інформаційних], прийомів больових та цифр семизначних, благодійник спортивно-майданчиковий та скляр віконний, улюблений [усіма] освітянами вельми електоральними, аки сантехнік німецький. І подивилися луччі люди, що нема [більше] кого підтримати, бо справді Саакашвалюк ще за холмом землі руської, а сей муж зграбний, росту модного і годиться цілком на князя великого в своїй ваговій категорії [серед чоловіків].

І поставив тоді боярин Юрасик під горою навпроти Городища [старого] посеред палат своїх на березі ріки бистрої [надвірнянської] цифрового ідола чотириликого, щоб він на усі чотири сторони, аки на напрямки розвитку та [фронти змін] і реформування, указував і при цьому чотири священні позиції [економічні] мав, бо любився вельми боярин Юрасик у різних турніках, брусах, козлах та інших бовванах [дерев’яних], та паче всього цифрі чотири поклонявся, а на цифру три разом з буквою Т заборону наклав сувору, щоб назвою [фірмовою] та старими грішками реєстровими не каламутив ніхто образ його цифровий і не заважали йому з новими силами саакашвільними шоколадне [життя по-новому] ламати, крекати та хакати.

Коли ж добився він [старо-коломойськими] шляхами та схемами давньо-гуреєвськими, щоб повстали сі ідоли цифрові по всій землі руській, аки банкомати [приватівські], то стали з них тріски біткоїнові летіти, аки валюта тверда і дерев’яна, спасенна і цілюща, а за золоте [cольдо], в дупло встромлене, ціле чудодійне поліно відскакувало, і потекли знову прибутки потоками [фінансовими] та бистрими до палацу на березі річки бистрої надвірнянської, під горою городищенською за мурами високими, аки Арарат, для [спасенного] князя великого Нео-Буратінео.

НОРВАКС  

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!