Норвакс

  • Літопис Галицький

    «У дитячому таборі “Артек-Буковель”, ініціатором створення якого на базі курорту був Олександр Шевченко, День Незалежності України відсвяткували весело і з користю. В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України “Я МАЮ ПРАВО!” відбулись просвітницькі заходи, а завершилось святкування флеш-мобом та величезним тортом з зображенням України…

    “Треба кардинально змінювати сьогодення та ставати на правдивий шлях розвитку! І найбільшої уваги треба приділяти дітям, щоб у майбутньому виховати гідних українців, які допоможуть нам збудувати країну гідності і правди, у якій буде комфортно усім її громадянам”, – наголошує народний депутат України Олександр Шевченко».

    (kurs.if.ua, 27 серпня 2018 року)

    У рік 7 526 [2018]. Звернув того року, аки гору [передвиборну], увагу свою неміряну воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш на прозвисько Великий [Дітолюб], на отроків юних, що довкола города галицького невесело та [без користі] жодної улицями недоремонтованими тинялися, року [навчального] дожидаючись, та втішилося вельми серце його чуйне до потреб [дитячих]. Бо уздрів він при цьому видіння прекрасне, як весело та корисно осідають сі шпандюки малі, аки навар у касу [буковельську], у шатрах його приозерних, в палатах лісових, а найбашльовитіші в хоромах [гірських] п’ятизіркових, допоки сезон гірськолижний ще не почався.

    І зглянувся Александер Яш на прозвисько Артецький Будун із високої гори [своєї] буковельської на малих сих, страждущих за [гідністю, правдою] та розвагами веселими й корисними, увагою зовсім обділених, і побачив у них [біг-борди] живі для реклами цільової та вузькоелекторальної, підрахував тоді капітал свій [політичний], їхню кількість на батьків двох помноживши і в [геометричній прогресії] возвівши число се до кількості дідусів та бабусь їхніх, та звеселився ще більше від [користі] непомірної.

    Коли ж заманив їх до себе, аки івасиків-телесиків голосом [політично] підкутим, воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш на прозвисько Просвітитель [Правовий], то обдарував їх сонцем безплатним, повітрям свіжим, комфортом [туристичним] і цукерками смачними [тузік] та оповідати почав їм і про свій правдивий шлях розвитку до змін кардинальних сьогодення, і про недобудовану чарівну країну [гідності й правди], і ще всілякі інші байки політичні торочив, а тоді дав їм [і їсти, і пити, ще й солодко відпочити] та інші права до сих пір невідомі вручив.

    Тоді вельми гідно виховалися отроки юні на словах сих [казкових] воєводи Александера Яша на прозвисько Вернигора та [Крутибабки] та, живота свого не шкодуючи, нафлешмобилися тортами гігантськими, шоколадом не [припорошеними], а Вкраїною гарно оздобленими, печеньками заохочувальними з ведмедиками та зайцями [буковельськими] поласували та смоктунцями медовими [у вигляді] гідного воєводи коломойсько-буковельського Александера  Яша натішилися. Коли ж спустилися  вони з гори буковельської, [по-правовому] просвітлені, то взялися вони за батьків та дідів своїх, та стали права свої [качати], відрижкою солодкою про чарівну країну [на горі буковельській] згадуючи…

    НОРВАКС

     

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!