Норвакс

Літопис Галицький

«Працівники Служби безпеки України проводять обшуки у дорожній компанії “ПБС” та ресторані “Сало” на Буковелі. Про це народний депутат Олександр Шевченко повідомив на офіційній сторінці у Фейсбук…

“Обшуки тривають в приміщеннях фірми, яка є власником курорту “Буковель”, ресторанах курорту, які належать абсолютно іншим особам і зараз годують дітей з вадами та ДЦП, одній з найбільших дорожніх фірм України ПБС, якій держава винна 350 мільйонів гривень. По замовних кримінальних справах, які знову відродилися після оприлюднення рейтингів кандидатів в Президенти України, де Олександр Шевченко входить в десятку”, – згодом написали на офіційній сторінці Шевченка».

(kurs.if.ua, 20 вересня 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Зібрався того року воєвода коломойсько-буковельський Александер Яш на прозвисько Великий та Безстрашний Будун Доріг у похід [передвиборчий], щоб здобути престол княжий у городі стольному, одібравши його у князя великого [та жахливого] Петрила на прозвисько Цинічний Замовник з усіма [його] фабриками шоколадними, судами купецькими, каналами п’ятими, сємками у кишенях і копійками [останніми] на благо народу простого приватного та [абсолютно інших осіб]. І став же він на тропу війни окаянну, аки на трасу швидкісну [буковелівську], та помчав на всіх піарах до вершини рейтингової, у десятку увійшовши так стрімко, аки [прикарпаття] у першій лізі футбольній.

Уздрів тоді воєвода коломойсько-буковельський Александер на прозвисько [Вікенд На Двох] перед собою добрий десяток потилиць та інших частин [задніх] князів політичних та бояр різнопартійних, що зліталися, аки мухи на [мед], до престолу київського, шоколадом та іншою [на вигляд] благодаттю вельми помазаного. І заволав він тоді гучним голосом під фонограму [плюсову] телеканальну, палицею волинською над собою грізно в ютубі розмахувати почав та ногою тупав по дорогах, за рік недобудованих [яблунівсько-делятинських].

Бо хоч благий та чоловіколюбець [був] воєвода коломойсько-буковельський Александр Яш на прозвисько Крадун Кредитний, та не прощав він боргів [наших] і державних перед фірмами дорожніми, банками приватними та [абсолютно іншими особами]. Тож із криком страшним підняв він над собою в руці одній паяльник [свій] вірний з часів давніх радіотехнічних, другою рукою праску безвідмовну [з-за пазухи] вихопив і для удару потужного заніс уже жезл свій нефритовий, аки новомодну битку [телескопічну], живота свого не шкодуючи.

Коли ж був на галереях [книжкових] у городі Львовому київський князь великий та сивиною [припорошений] Петрило на прозвисько Терпило Барижний, то почув нарешті, аки ноту фальшиву посеред опери, се [рекетирське] волання Александрове, та похитнувся на переходах і впав так, аж трус великий вчинився довкола і докотився [шмоном] безбожним до города галицького та гір буковельських.

Від трусу того Петрилового попереверталися, аки гори наприкінці світу, усі папери [в офісах] пебеесних та скорзонерних, угоди атводорівські з глибин тендерних на поверхню піднялися, а сало некошерне та контрабандне здригалося в [абсолютно інших осіб]…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!