Норвакс

Літопис Галицький

«Марцінків розповів, як цілу ніч їздив на виклики з патрульними. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків після суперечок у мережі Фейсбук про ефективність реформи патрульної поліції особисто вийшов на патрулювання з копами. Перед патрулюванням Марцінків отримав бронежилет та вислухав лекцію про поведінку з людьми. “Про все, що мені звичне, наприклад, потискання руки, довелось на цей час забути. Йти на такий тісний контакт патрульні не рекомендують”, – пише мер.

На патрулювання Руслан Марцінків заступив з двома патрульними. Спочатку екіпаж з мером на мості на Галицькій зупинив “євробляху” – не світилась задня фара. Водія попередили про несправність, сказали замінити лампочку, перевірили водійські права, страховку і відпустили».

(kurs.if.ua, 19 листопада 2018 року)

У рік 7 526 [2018]. Була того року земля в городі галицькому велика, [свободна] та щедра, але порядку у ній не було, бо приходили [до людей] ночами темними в хороми багатоповерхові вандали сатанинські та ліфти священні засмічували, хреста [тверезості] не боялися, у шкарпетці одній скакали під перегуди бісівські [порто-франківські] та без шкарпетки ні одної людей лякали, аки живі фонтани [на привокзальній]. А паче всього примучувала всіх страшна Євробляха, що на улиці городські [зненацька] вискакувала, аки собака баскервільська, і великого пуду [у сподні] уніформні вартовим муніципальним та іншим [фарисеям] і митникам наганяла.

Уздрів сю біду страшну та безбожну у [фейсбуках] тутешніх лицар свободний Руслан-Марципан на прозвисько Євробляха-муха та опечалився вельми, бо [не було] кому в городі галицькому сю напасть правопорушну спинити, аки свободу [партійну] на виборах парламентських. Провалилися [у реформу] глибоку, олігархами злими впроваджену, всі вісімнадцять екіпажів патрульних на улицях города галицького, а ті, що лишилися [вічно] зарплати кожен місяць хотіли, і пустіла казна городська, і не було вже [за що] вартовим муніципальним свіжі сподні [дві пари на рік] купувати.

Забув тоді про [все звичне] лицар свободний Руслан-Марципан, відклав до ранку усі справи свої доленосні, рукостискання ділерські [до часу] облишив, посмішки чиновницькі з лику свого стер, та, від тісного контакту [із нечистю] захищаючись, у лати бронежилетні спорядився, двох [копів якихось] із собою закликав та сміло пішов, аки на вибори шерифа поліцейського, на улицю галицьку та на старому мості [галицькому] засаду зробив на Євробляху люту, що в тій порі до города галицького через ріку бистру [щоразу] переправлялася. І стояв він там, аки постовий [біля павільйону соки-води], злий і невиспаний, та вже хотів до каменя, під новий міст закладеного, [піти перевірити], як вилетіла просто на нього Євробляха окаянна з одною фарою [уже] загашеною, і довго боровся із нею Руслан-Марципан, і поборов він Євробляху, і лампочку їй поміняти [суворо] наказав.

Коли ж розвиднілося в городі галицькому і забігали перші [рогаті] брички тролейбусні, вернувся лицар свободний Руслан-Марципан на прозвисько Мер Франківська, та [квиточки]   перевіряти пішов, бо не прийшов ще ні Бандера, ні кондуктор [правдивий] до транспорту галицького, і порядку тут не було…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!