Норвакс

«Після скандалу з цукерками Марцінків вирішив розігнати міське управління освіти. «Цукерковий скандал» в Івано-Франківську спричинив далекосяжні наслідки: міський голова Руслан Марцінків вирішив ліквідувати міське управління освіти.

Управління освіти та науки виконкому Івано-Франківської міської ради направило міському голові Руслану Марцінківу результати службового розслідування, чому цукерки російського виробництва потрапили у солодкі подарунки до дітей, в т. ч. бійців АТО, повідомляє офіційна сторінка мера у Facebook. Як зазначив Руслан Марцінків, є рішення ліквідувати управління освіти і створити новий департамент».

 

(http://kurs.if.ua, 16 грудня 2015 року)

 

У рік 7 523 [2015]. Роздавали того року конфети сладкі [тузік], іриски [распятий мальчик] та льодяники [два раба] отрокам юним та недосвідченим у школах, дитсадках та інших освітніх закладах города галицького, розбещуючи вельми юнь [пластунську] духом кацапським, міром руським та іншими дідами морозами. Почули ж про се лицарі [свободні] та покликали до себе [на чай] Руслана-Марципана, головного святителя всіх ліфтів єрц-перц-герцьких у городі галицькому, та наказали [йому] припинити безчинство осе непедагогічне і прибрати з подарунків всіх отих снігурів в шоколаді [поганському].

 

І повернувся Руслан-Марципан [передом] до города галицького та за кувалду свою замашну зручніше вхопився, аби одним махом [напасть оцю конфетну] подолати, аки прибудову незаконну біля [домівки пластової]. Але перш ніж пустошити та ліквідовувати все довкола, послав [він] вивідувачів своїх до управління учительського, щоб дізнатися, хто винен і що робити, бо споважнів Руслан Марципан на посаді каштеляновій і перед тим як зробити [щось глупе], радився вельми зі всіма. Та ні з чим повернулися вивідувачі, ще й вчителів із собою привели, і говорили [вони] разом, що вже такі вони є, і [грошей] бракує постійно, і нічого вже з тим не поробиш – треба ліквідовувати.

 

Коли ж була розтерта [у порох] остання цеглина із управління освітнього, взявся Руслан-Марципан новий департамент творити з [того], що під руками було, але старався робити так, щоб був він якнайменше подібний [до старого] і навіть називався якось зовсім по-іншому. У назві сій мала бути і [свободна] турбота про юнь школярську, і надія, аки [комбінація] трипальцева, на сповнення обіцянок передвиборчих, тож нарік Руслан-Марципан творіння своє департаментом [безкоштовних проїздів] та зобов’язав директорів усіх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших [автотранспортних] підприємств замість конфет [нікому] не потрібних квитки автобусні отрокам школярським роздавати та облік їх строгий вести. І втішились вельми сьому рішенню велемудрому [всі] луччі люди города галицького, а паче всього друкарі [свободні], котрим стабільна та неминуща робота перепала – квитки [безкоштовні] коштом бюджету городського школярам штампувати.

 

Побачив же Руслан-Марципан, що добре йому пішло з ліквідацією управління [одного], та й не став же він зупинятися та кувалду свою ліквідаційну [за спину] ховати. Відтоді з’явилися у городі галицькому і автокефальний патріархат ліфтового господарства, і [свободний] сектор біл-бордів вітальних зі святами різдвяними та великодніми, і муніципальне бюро охоронців [від олігархів] та найголовніша управа з управ – департамент переставляння ліжок [у борделі]. 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!