Норвакс

«На пленарному засіданні обласної ради 9 грудня відбувся звіт голови обласної ради. Олександр Сич розповів про підсумки спільної діяльності обранців за останній рік. Він повідомив, що протягом першого року роботи обласної ради сьомого скликання відбулося 10 сесій, 13 пленарних засідань, 155 засідань комісій, дві виїзні сесії у Коломийському та Долинському районах…

Також 2016-ого року реконструйовано сесійну залу, встановлено електронну систему голосування. «Є думка доповнити цю конструкцію зручним для спостереження за сесією та телетрансляцій балконом», – сказав голова облради».

(http://www.galka.if.ua, 9 грудня 2016 року)

У рік 7 523 [2016]. Була [того року] бідося тяжка, нендза, розруха і скрегіт зубовний в городі галицькому: на базарі [все таке] вельми дороге стало, тарифи комунальні повиростали, аки крила орлині після [ред булу], а олігархи коломойсько-буковельські снігом гарматним завалили всіх смердів комунальних, коли зима прийшла [несподівано] в грудні.

Але мали уже [цілий рік] раду обласну, галасливу та помічну вельми на всі ті проблеми та напасті прикрі, що [громаду] примучували в городі галицькому та у всіх волостях довколишніх і в цілій землі руській [загалом]. Був же у тому органі самоврядному воєвода [свободний] Алекс на прозвисько Зодчий та Реконструктор [на три букви], котрий на все вельми конструктивні рішення мав та пером своїм [насиченим] думки непричесані у звіт [свій] вишкрябував, аки курка лапою, про досягнення рівнів порозуміння, і про захист, і про відстоювання, і про консолідацію проти шатунів гібридних та олігархів [лютих].

Наказав же сей воєвода свободний, аби вберегти [морально-політичним авторитетом] город галицький від хитавиць гібридних, перебудувати [хороми білі] зсередини та добре святою водою окропити усі причандали, кулуари та інші загумінки зали [сесійної], а фундаменти укріпити бункерами, криївками та іншими схронами, на стіни ж, аки на шкло [лобове] у маршрутках городських, почепити іконки з оберегами, рушники вишивані та яйця мальовані, а підлогу [плиточкою] викласти.

Повелів також Алекс [у звіті своєму] поробити свободно під самим верхом балкони зручні та [піарні] з бійницями зовнішніми та спостережницями внутрішніми, а до них ліфти запустити [освячені] аж до самих антаблементів, а донизу по пілястрах гранітних звісити, аки [москаликів] на смереці, фани синьо-жовті та хоругви червоно-чорні із птицею галкою, орлом чи іншим нічним хижаком із [родини] совових.

Знизу ж балкони сі [трипальцевими] атлантами підперти, а з боків переходи приробити з галереями [до капличок], а обабіч карнизів до фризів припертими поставити опудала олігархів, а поруч хрест тверезості, аби [скрипничуків] своїх час від часу до тями приводити. А щоб на висоті [лету пташиного] завжди бути та із завданням поставленим справитися, наказав же воєвода свободний Алекс на прозвисько Відроджувач футболу [на три букви] завершити усю реконструкцію на Андрея і ворота [футбольні] на дах закинути, бо традиції народні треба свято берегти, аки місце своє [у політиці].

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!