Норвакс

«Міський голова Руслан Марцінків під час оперативної наради розповів, що до нього 13 лютого прийшли працівники Управління боротьби з економічною злочинністю. Причиною стало те, що мер взяв кредит на новий автомобіль і нібито вчасно про це не вказав у декларації. Також він сказав, що до нього приходять «дивні листи» з ОСББ, де просять розповісти про доходи та склад сім’ї. Крім того, в УБЕЗ хочуть отримати дані про всіх працівників міськради, міськвиконкому, їхнє преміювання тощо.

«Це означає, що прибиральники, працівники дорожньої служби – корупціонери? Такі дії неправомірні, буду захищати працівників. Оголошую боротьбу з корупцією…», – сказав він і пообіцяв звернутися до суду…»

(http://www.galka.if.ua, 14 лютого 2017 року)

У рік 7 524 [2017]. Прийшли того року до лицаря [свободного] Руслана-Марципана на прозвисько Великий Корупцієборець та Прудкий Шкодоїздець, взяли [його] під білі рученьки, що мегафоном зайняті були і [ніколи] не крали, приперли до стінки у хоромах таких самих [білих] і почали корупцію під пахвами вишукувати, утискати його там і переслідувати [політично] і ще по-всякому примучувати опричники убезівські, песиголовці влади олігархічної, що на пагорбах [Печерських] засіла.

Був би сей лицар славний не допустив [їх] до города галицького, але зненацька застали його засланці гідри поліційно-корупційної, коли він потомлених походом [виборчим] коней міняв: запорізько-корейську клячу, жучками [мєнтовськими] нафаршировану, на чеського скакуна [шкодливого] та за півмільйона купленого. І поки зайнятий був ділом сим вельми важливим та міждержавним Руслан-Марципан, відімкнули підступно усі ворота, [фіртки] та інші курси з галками отим опричникам окаянним три активісти городські, що звалися [Мир, Он] і Димитрик.

І відтоді не мав більше спокою Руслан-Марципан ні в [хоромах білих], ні на зборах партійних, ні в салоні автомобільному, ні в колі сімейному, і хрест [тверезості] його не рятував, і ліфт священний більше не радував. Бо почали ж приходити [до нього] вслід за опричниками, квитанції за компослуги, вітальні листівки [з новим роком], повідомлення про розпродаж [у просвіті], запрошення на ягоди до землі Лядської і есемески про ефіри [телевізійні]. І були ж адресовані всі ті послання дратівливі із пагорбів Печерських, де засіла [поліційно-корупційна] гідра та управляла наливашками, гральними автоматами та нелегальними канторами [у городі галицькому].

Закотив тоді рукави на рученьках білих і почав телефонні удари наносити по [точках] гарячих, аки масаж акупунктурний, і писати почав, але не [декларації електронні], а позови судові на захист простих смердів [комунальних], аж гідра корупції, що завелася у болоті, дбайливо розведеному посеред города галицького, тричі [зі страху] перевернулася. Ухопив Руслан-Марципан [за хвіст] потвору сю та боровся із нею, і витягнув її нарешті на світ божий, і уздрів раптом, що се він, аки барон мюнхгаузенський, тримає сам себе [за чуба] разом із конем [шкодливим], за півмільйона купленим.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!