Норвакс

«Коломийська міськрада – перша на Прикарпатті рада, яка підтримала блокаду “ДНР/ЛНР” …

Депутати Коломийської міськради вимагають вжити заходів щодо посилення контролю за переміщенням осіб через тимчасово окуповану територію України, а також провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованого Донбасу…

Нагадаємо, що днями під стінами адміністративного будинку фракція «УКРОП» Івано-Франківської міської ради та активісти провели акцію проти торгівлі з окупантами та закликали міського голову не ховатися, а висловити чітку позицію з приводу торгівлі з ОРДЛО».

(http://kurs.if.ua, 27 лютого 2017 року)

У рік 7 524 [2017]. Навалилися дружно того року із вигуками гучними [нас – рать!] бояри коломойсько-коломийські купою великою, аки терикони донецькі, на підмогу блокадникам садомазопомічним і [першими] у всій землі галицькій стали горою буковельською на потоках фінансово-купецьких із поганської орди ордловської та вельми [допомагали] блокувати орків даунбаських та симпатиків їхніх [олігархів]. Потерпав та мучився вельми від того пахан сарматський Ахмет та смерди й пахолки його свободні та припорошені, і стогін стояв по всій землі руській – від [теців] бурштинських аж до копанок макіївських, і скрегіт зубовний доносився з-за стін кремлівських, і [піар] стояв густий, аки перед виборами.

Зупинилися від такої неміряної та нечуваної навали боярської зі славного города коломийського [усі] заводи металургійні та теплові станції електричні, поставали в степу, аки пні [на вирубках] карпатських, потяги залізничні та фури автомобільні, схудли [гаманці] в олігархів лютих, орки від злоби та [без получки] в окопах сепарських множилися, і хоча уже й карпатнафтохім чуть-чуть прикупили ті, [кому треба], але кільце блокади стискалося, аки очко перед стратою.

Коли ж одбилася вимога грізна бояр [укроплених] із города коломийського від гір Угорських та прокотилася луною аж до города стольного, то здригнулися на пагорбах Печерських [олігархи] неукроплені, аки ідоли [поганські], похилилися і ледь у Дніпро не звалилися, аки втомлений безпросвітною тугою та непозбувною бентегою [міст] Шулявський. І стали вони на шляху в операцій торгівельних з ордлом окаянним, аки шлагбауми, санкції та інші [рабиновичі], і почали контролювати [переміщення] осіб підозрілих, шпигунів олігархічних, смердів даунбаських та баб половецьких через межу посеред степу дикого та широкого, аки кишеня олігархічна.

І сталося так, що після [підмоги] коломийсько-коломойської призупинили стараннями великими транскордонний рух боярині, гетьманші та воєводихи Наді-Гаді та [друга її] Рубаного, але й переміщеннями князя Вітяні – брата Александерового, воєводи коломойсько-буковельского [Яша], на прозвисько Братан до мінських другів своїх та [до московських] недругів зацікавилися вельми опричники компетентні, і опечалилися через це бояри [укроплені] та вийшли вони до хоромів білих у городі галицькому, поміч собі призиваючи.

Та не відгукнулися на клич той вопіющий бояри в городі галицькому, а лише шлангами [свободними] прикидувалися та ховали голову [міського], аки страус, у свою богом дану землю.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!