Норвакс

«Франківські медики вийшли на пікет під ОДА – захищають колегу, затриманого на хабарі… Нагадаємо, 24 квітня завідувача відділення обласної лікарні правоохоронці затримали на хабарі у 4100 гривень. У таку суму медик оцінив проведення операції та видачу виписки про проходження лікування.

Вчора на сайті обласної клінічної лікарні опублікували позицію Громадської ради та лікарського товариства обласної клінічної лікарні. У заяві лікарі стверджують, що завідувач відділення взяв не хабар, а “подяку”, та називають його патріотом. Медики, які вийшли на його підтримку, стверджують, що колегу підставили».

(http://kurs.if.ua, 27 квітня 2017 року)

У рік 7 523 [2017]. Посходилася того року [до хоромів білих] у городі галицькому, до князів та бояр тутешніх, аки до кормильців своїх державно-бюджетних, братія [білохалатна] із кишенями великими та глибокими, аки безмежна вдячність пацієнтів [на букву «х»], і зарплати свої маленькі, аки ексгібіціоністи паркові, безсоромно [їм] показували, та достоїнство своє [ні фіга] не прикрите поважати примушували по всякому.

Бідували ж вельми сі медики білохалатні у клініках [державних], потративши неміряне множество грошей, зусиль та старань, по інститутах своїх та інтернатурах [намучившись], доки до жебрацьких посад своїх дорвалися і за них потім жерлися один з другим, щоби [не фігові] листки непрацездатності та інші виписки з довідками усяким смердам [майже] безплатно видавати, рецепти виписувати до фармацевтів прикормлених в аптеках [чітко визначених], ліками та бадами приторговувати та життя людське у руках своїх, аки боги земні, вельми [поважно] тримати, на крапельницю підвісивши, бо ж кожної миті скальпелем своїм витонченим та [гострим], аки респіраторна вірусна інфекція, нитку долі людської перетяти [вони] могли.

Порозкладала ж ся братія [білохалатна] шатра свої під хоромами білими з хрестами червоними та [подяки] без встиду найменшого приймали, і захищали вони право на халатність свою білу, заздрість чорну та нудьгу зелену, а коли упіймали одного з них [за те], що на букву «х» брав, то лякати почали вони мужів державних, що не дадуть [більше] їм  таблеток помічних ні від голови ради міської та адміністрацій державних, ані тиск [політичний] так, як треба, більше не поміряють, а в кінці самому [тужливої] заспівали: «Хто ж вас буде лікувати, коли нас не стане».

І вийшли тоді [до них] із хоромів білих князі та бояри у костюмах своїх чиновницьких із кишенями глибокими, аки [вдячність] відвідувачів установ державних та служб дозвільних, і дивилися вони співчутливо на жеброту медичну, і зглянувся [на них] найбільший князь галицький та вказав їм на [правоохоронців] державних, що стояли рядами у мундирах своїх синіх із кишенями глибокими, аки вдячність підслідних та підозрюваних, та [зарплатами] своїми маленькими із прокурорами та суддями [безуспішно] мірялися.

І втішилися вельми, знак сей уздрівши, [медики] галицькі, руки з кишень халатів своїх білих повиймали та повними жменями [вдячності], за звичаєм давнім та правом звичаєвим, гарно  відкупилися…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!