Норвакс

«Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив своєму заступнику з економічних питань скликати спеціальну комісію, аби розв’язати конфлікт довкола цьогорічного фестивалю ковалів… Низка християнських організацій Івано-Франківська звернулася до міського голови Руслана Марцінківа з вимогою заборонити встановлення у місті “відьомської вежі”. Так представники організацій назвали скульптуру, яку ковалі цьогоріч збираються викувати на фесті “Свято ковалів” і подарувати місту. Підписанти звернень до мера вгледіли у майбутній спільній роботі майстрів “відверто антихристиянські, магічні, окультні ідеї”.

“Дав доручення Богдану Білику скликати комісію та вирішити ситуацію, що склалася навколо цьогорічного фестивалю ковалів… ” – повідомив Руслан Марцінків».

(http://kurs.if.ua, 03 травня 2017 року)

У рік 7 523 [2017]. Розпалили того року посеред города галицького на старому бастіоні [сатаниславівському] вогнища пекельні ковалі заїжджі, розклали шатра свої циганські, молотами відьмацькими гупали, бісівськими обценьками залізо над горном окультним вертіли та [магічні] підкови, мітли, вила, граблі та інші символи партійно-поганські викуячували.

І позліталися на вогник той з усіх околиць [від Вовчинців до Чернієва] відьми городські, аки скликані члени комісії до [білих хоромів] чи метелики нічні на дорогу об’їзну, і були ж серед них і ті, що порчу [на ліфти] наводять, і ті, що гарячу воду з батарей відсмоктують, і ті, що бруківку [стару] з тротуарів виколупують і дороги розбивають, і ті, що вітри холодні у травні насилають, а ще змії зелені й підступні з пляшок повилазили, аки [джини] бусурманські та віскі ірландські, хреста тверезості над собою не відчуваючи, і навіть гідра корупції у [халаті білому] виповзла з-під плитки свіжо постеленої погріти мацаки свої холодні до вогнищ ковальських.

Хотіла ж уся та нечисть приблудна на місці священному вежу вельми [страшну] спорудити більшу, ніж вавилонську, чорнішу за призму на ринковій площі і потворнішу за [той утюг] біля костелу та інші покручі [архітектурні], що бані церков затуляють у городі галицькому та християнському. І мала стати та вежа всіх [часів] та народів порталом для духів злоби піднебесної, що повтікали із ліфтів, світлофорів та іншої [техніки побутової], вигнаних зусиллями лицаря [свободного] Руслана Марципана, поборника олігархів поганських.

Прибігли ж тоді луччі люди города галицького, [ряси] свої підібгавши, до хоромів білих та просити стали захисту від [напасті] ковальсько-відьомської у Святителя Ліфтів та Стелителя Бруківки, лицаря свободного Руслана Марципана, але той [часу не мав] на вежі всілякі, та звелів своєму [богом даному] заступникові вихід знайти якийсь простий та економічний.

І дав той [мудру] вельми пораду: хай добудують ту вежу і стане вона приманкою для бісів поганських, а як злетяться вони в [місце одне], то облити їх тут водою освяченою, аки на поливаний понеділок, та мощами закидати, хрестами [тверезості] та кілками осиковими попроштрикувати, а як гідра корупції приповзе [у халаті білому], то відпустити її, бо право на подяку має кожен цілитель та примівник, коли ж [епідемія] станеться в городі галицькому, то завжди можна буде [відьму] котрусь спалити на вогнищах, ковалями залишених…

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!