Норвакс

«Голова Івано-Франківської ОДА і депутат обласної ради від БПП “Солідарність” Олег Гончарук теж потрапив до списку багатіїв. Щоправда, основну частину доходу у понад мільйон гривень задекларувала дружина – Людмила Гончарук… Натомість дохід голови ОДА склав лише трохи більше 150 000 грн. Проте це не завадило Олегу Гончаруку зробити дружині два подарунки у негрошовій формі на суму у 240 000 грн.

Представник УКРОПу Дмитро Сіреджук на двох з дружиною заробив понад 1,3 мільйона гривень за минулий рік… Дружина Сіреджука заробила понад півмільйона гривень підприємницькою діяльністю, однак в реєстрах юридичних осіб не вдалось знайти відомостей про її діяльність як підприємця».

(http://www.galka.if.ua, 26 травня 2017 року)

У рік 7 523 [2017]. Доробилися того року князі та бояри галицькі до [мільйонів] неміряних, посідали посеред города у хоромах білих, аки квочки [на яйцях], пальці по-пацанячому порозчепірювали і деклараціями своїми депутатськими [хитро] заповненими мірялися, косо поглядаючи на струнко вишикувані дружини свої та [тили їхні] так прискіпливо та уважно оцінюючи, аж мірятися їм важко [ставало].

І відчували ж сі мужі [державні] достатню заможність свою лише із дружинами своїми, а без дружин своїх, аки пацани нежонаті, кінці [свої] з кінцями ледве зводили вельми неохоче, лише сараною з диким медом, устрицями та сиром [пліснявим] харчувалися, а хто дружини своєї не мав, той взагалі бідував по-чорному і марнів на дієтах, [живота] свого не шкодуючи.

Бо ж навіть [великий] князь галицький Олежко на прозвисько Круасан шоколадом [припорошений], відколи пішов на роботу державну, то вельми урізав доходи свої, закинувши геть [всі діла] бізнесові, та на благо народу свого нові перспективи безвізового режиму відкривав, [вишиванками] культуру національну популяризував, завдання правоохоронцям озвучував, надії на науковців [покладав], переймав досвід реформи у князів сусідніх із земель колхідських та лядських, [мудро] при цьому головою кивав та інші подвиги [політичні] звершував.

Та коли прийшов час іменин та уродин [дружини його], то опечалився вельми великий князь Олежко на прозвисько Круасан, бо на [один] подарунок нашкріб ще якось із зарплати своєї чиновницької, а за другим презентом [у формі не грошовій] довелося вирушити йому походом [жебрацьким] та побиратися, шкаляти, стріляти і клянчити по друзях та колегах [своїх], кишені в старих штанах провіряти та інші таємні заначки витрушувати.

І тільки боярин укроплений Дмитрусь, що, аки комісар [бюджетний] та забудовник пам`ятко-руйнівний, у городі галицькому [пустошив] вельми, не журився нічим, бо задекларував він свій [заробіток] майже такий самий, аки у дружини своєї, і дарунками не грошовими не балував її, бо дарунки приймати – така ж діяльність [підприємницька], аки сємечками торгувати у місці потаємному.

НОРВАКС

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!