Нові кордони: на в’їздах до Івано-Франківщини встановлять блокпости

Сьогодні, 6 квітня, в Івано-Франківську відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Начальник управління патрульної поліції Івано-Франківської області Олег Костенко розповів про роботу блокпостів. Він сказав, що пости дають своє і люди іноді приймають рішення не заїжджати до міста.

“З нинішнього дня прийнято рішення обласної державної адміністрації про запровадження постів на межі Івано-Франківської області. Їх буде 8 чи 9, працюватимуть вже з завтрашнього дня. Вони будуть цілодобовими”, – розповів Костенко.

За його словами, на цих контрольно-пропускних пунктах стоятимуть лікарі, Нацгвардія та поліція. Як йдеться в опублікованій 3 квітня постанові уряду щодо посилення карантину, ОДА повинна встановити особливий режим на в’їздах і виїздах на/з території областей громадян і транспортних засобів, організувати моніторинг стану здоров’я подорожуючих шляхом безконтактного вимірювання температури.

Нагадаємо, в Україні зафіксували 1308 випадків COVID-19, 37 з них – летальні

“Спочатку було дуже багато дискусій, але тепер такі пости виставляють на рівні області. Є пропозиція міські пости зняти, зважаючи, що тепер будуть обласні. Дякую всім працівникам, які там стояли”, – додав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Згодом стало відомо, де на Прикарпатті розмістять нові блокпости

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!