Новий очільник Прикарпаття назвав ремонт мостів та доріг пріоритетним завданням

Сьогодні, 7 серпня, в Івано-Франківську відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля з директором ДП «Дороги Прикарпаття» Андрієм Сазоновим, пише Івано-Франківська ОДА.

Під час зустрічі було обговорено стан доріг та мостів місцевого значення. Зокрема йшлося про дороги місцевого значення, які потребують першочергових ремонтних робіт, а саме, Калуш-Осмолода, Озеряни-Рожнів, Креховичі-Дзвиняч, Надвірна-Бистриця та Надвірна-Пасічна.

Слід відзначити, що на Прикарпатті загальна протяжність доріг місцевого значення становить 3117 км. Крім того, окремо проаналізовано підготовку дорожнього господарства до зимового утримання доріг.

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль наголосив на необхідності відпрацювання чіткої координації роботи відповідних служб та організацій у осінньо-зимовий період.

Також очільник Прикарпаття зазначив, що з метою створення безпечних умов дорожнього руху, розвитку якісної дорожньої інфраструктури області – необхідно уже зараз визначити плани проведення ремонтних робіт і розробити механізм фінансування відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації № 292 .

Нагадаємо, що 2 серпня, президент представив нового голову Івано-Франківської ОДА. Ним став колишній директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль. Новий очільник Івано-Франківської ОДА під час свого призначення зазначив, що чиновникам треба забути про корупцію.

Читайте також: Шмигаль пообіцяв, що до кінця року зруйнований міст на Калущині відновлять

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!