Обласна влада Івано-Франківщини запевнила, що підтримуватиме об’єднані громади

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів ОДА і відповідних служб, що сприяло оперативному отриманню відповідей на усі звернення громадян та отримання фахових консультацій.

Під час прийому до голови своє звернення адресував житель обласного центру, інвалід ІІ групи п. Михайло, який страждає від коксартрозу та перебуває на обліку в онкодиспансері. Зі слів чоловіка, його захворювання спричинені тривалою роботою на промисловому підприємстві, де йому доводилося працювати із токсичними речовинами. Тому наразі п. Михайло потребує певних коштів для лікування різних хвороб. Слід додати, що минулоріч чоловікові уже надавалася матеріальна допомога для придбання медичних препаратів із обласного бюджету.

З таким же проханням до Олега Гончарука звернулася мешканка Снятинського району. Голова облдержадміністрації доручив розглянути питання керівництвом департаменту соціальної політики ОДА і надати необхідну допомогу.

Також на прийом до голови прибули представники Верхнянської територіальної громади Калуського району. Їхнє прохання стосувалося проведення ремонтних робіт на дорозі місцевого значення в межах сіл Негівці та Гуменів.

За словами заявників, сьогодні ділянка дороги, яка сполучає села із центром ОТГ, перебуває у занедбаному стані та потребує капітального ремонту.

Вирішити проблемне питання, на думку представника Служби автомобільних доріг області, можна шляхом співфінансування громади та коштів обласного бюджету.

«На початку минулого року завдяки сприянню народних депутатів України від Прикарпаття були внесені зміни до чинного законодавства щодо проведення ремонтних робіт за рахунок коштів бюджетів різних рівнів, – зазначив під час розмови Олег Гончарук. – Тож сьогодні є всі умови для відновлення дороги у Верхнянській ОТГ, адже громада після об’єднання збільшила власні доходи бюджету. Це дозволяє спрямовувати кошти на розвиток дорожньої інфраструктури, модернізацію об’єктів соціальної сфери, ремонт систем водопостачання та водовідведення. Хочу наголосити, що керівництво облдержадміністрації всіляко сприятиме розвитку об’єднаних територіальних громад».

Читайте також: Три роки децентралізації: Володимир Гройсман розповів про успіхи і плани на майбутнє

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!