Одна з поліклінік Калуша зареєструвалась у новій системі eHealth

У Калуському міському центрі медико-санітарної допомоги розпочали сканування документів та оцифрування декларацій. Міністерство охорони здоров’я ще в березні оголосило про початок підписної кампанії та вимагає електронні скан-копії оригіналів паспорта та ідентифікаційного коду.

За словами головного лікаря Михайла Гаврилишина, поліклініка оцифрувала 7 800 декларацій та зареєструвалася у системі Національної електронної служби здоров’я eHealth, пишуть Вікна.

Адміністрація закладу звертається до калуша, якнайшвидше прийти та  оцифрувати документи:

«Це дасть змогу нашій громаді отримати якісні послуги, а поліклініці – стабільну роботу. Адже якщо не буде фінансування, то не буде і поступу вперед в розвитку установи та в обслуговуванні населення. Кошти для надання пацієнтам пакету безоплатних послуг у держбюджеті закладені, проте отримати їх можна лише після реєстрації декларацій. Тому це справа не лише медичних працівників, а й всієї громади».

Михайло Гаврилишин зауважив, що  зараз є два проблемні моменти: оцифрування оригіналів документів та отримання ідентифікаційних кодів для дітей

Для сканування документів працівники закладу працюють у дві зміни. У міській поліклініці на вулиці Хмельницького скан-копії роблять у кабінеті на першому поверсі біля вантажопасажирського ліфта, у філії дитячої поліклініки на вул. Будівельників,3 – у кабінеті завідувача відділу, а на Дзвонарській, 5 –  у реєстратурі.

Читайте також: Мешканцям Долинщини пояснювали, як проходитиме медична реформа

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!