Один з мікрорайонів Івано-Франківська відключать від СТЕКу

Про це заявив міський голова Руслан Марцінків сьогодні, 12 вересня, під час оперативної наради.

Мер повідомив, що  планує відключити мікрорайон Нова-Незалежності від СТЕКу. Однак наразі місто ще тільки будує котельню на 63 електро-зварювальному заводі, тож поки що теплопостачання в ці будинки буде здійснювати СТЕК. Проте як тільки котельню добудують, то мікрорайон оразу ж підключать до неї.

Директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник зазанчив, що вони готові постачати в цей мікрорайон тепло, поки будується міська котельня. Також він розповів, що підприємство майже готове до опалювального сезону. Зокрема, проведені поточні ремонти котельного обладнання, насосного обладнання та замінено 440 м трубопроводів.

«До початку опалювального сезону будемо повністю готові. До кінця року всі будинки будуть мати лічильники. Щодо договору на постачання газу, то з нашого боку були відправлені всі документи і чекаємо відповіді», – наголосив він.

Окрім того керівник додав, що СТЕК має 82 мільйони боргу за газ. «Ви будете персонально нести відповідальність за такі моменти, як в квітні, коли «Теплокомуненерго» включило тепло, а СТЕК – ні», – підкреслив мер

Читайте також: Франківське «Теплокомуненерго» має мільйонні борги та арештовані рахунки

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!