Охорону Карпатського біосферного заповідника звинуватили у вбивстві червонокнижного ведмедя та олениці

Працівників лісової охорони Карпатського біосферного заповідника підозрюють у браконьєрстві. В їхньому автомобілі  поліція виявила рештки бурого ведмедя, що занесений до Червоної книги та самки оленя.

Про жахливий випадок на своїй сторінці у Фейсбук  розповів Микола Кокіш-Мельник.

За його словами, 3 листопада, приблизно о 12.00 лісова охорона Устеріцького лісництва ДП  “Рахівського ЛДГ” на КПП Устеріцького лісництва для огляду зупинила навантажений дровами автомобіль, який повертався із території Карпатського біосферного заповідника (КБЗ) в супроводі лісової охорони Карпатського біосферного заповідника Шемота М., Шемота Р. та Сухан. Коли лісова охорона Карпатського біосферного заповідника зрозуміла, що буде автомобіль оглянутий, вони почали втікати назад в природно-заповідний фонд КБЗ!

“Лісова охорона Устеріцького лісництва зрозумівши, що лісова охорона КБЗ щось в автомобілі дуже ховає, вирішили наздогнати автомобіль КБЗ і дізнатися, чому вони тікають і що ховають, лісова охорона КБЗ викидала дрова на дорогу, щоб їх не можна було наздогнати. Лісова охорона КБЗ повикидала всі дрова на дорогу і автомобілем заїхала на територію КБЗ і закрила КПП.  Коли працівники поліції приїхали на місце події, то автомобіль лісової охорони КБЗ вже був пустий.
Поліція почала проводити огляди навколо автомобіля, що так лісова охорона КБЗ ховала!”, – йдеться у дописі.

Микола Кокіш повідомляє, що після пошуків, у ядрі природно-заповідному фонду поліція виявила туш червонокнижного Ведмедя Бурого, капкан на ведмедя та залишки крові від нього. А також рештки шкіри і голову самки оленя.

“Ось так лісова охорона Карпатського біосферного заповідника в природно-заповідному фонді, в самому  ядрі заповідної зони оберігає червонокнижника Ведмедя Бурого та самки Оленя. Також два роки тому в с. Луги Рахівського району дані мисливці ТМР”Грінвуд” під самий Новий Рік працівниками міліції затримувались за браконьєрство, але справа чомусь до суду так і не дійшла”, – розповідає Микола Кокіш.

Нагадаємо, На Прикарпатті величезний бурий ведмідь тероризує горян

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!