Олег Березюк: Податок на виведений капітал має формувати бюджет України

Сьогодні, 25 грудня, в Івано-Франківську відбулась конференція політичної партії об’єднання “Самопоміч”.

Олег Березюк, голова фракції “Самопомочі” у Верховній Раді України, розповів про нові ідеї щодо наповнення державного бюджету.

“Зараз у податковому кодексі, внаслідок діяльності в тому числі й нашої сили, записана пряма норма: бюджет країни має формуватися на податку, який замінить податок на прибуток. Він називатиметься податком на виведений капітал. Це означає, що будь-який бізнесмен, який вкладає гроші зі свого прибутку в підвищення зарплат своїх працівників, в нові робочі місця, в інфраструктуру свого підприємства, не буде сплачувати податки з цього прибутку. А якщо він хоче вивести прибуток зі свого підприємства у якийсь офшорний банк – немає значення куди, але за межі України – тоді треба платити податок”, – висловився політик.

За його словами, це створить додатковий стимул працювати якісно та “по-білому” на самого себе, адже сьогоднішня система заганяє людей у “сіру” зону економіки.

“На превеликий жаль, уряд не збирається це робити. Коли ми підняли це питання, то президент сказав – можливо, до 2019 року ми це зробимо. А до цього часу, дорогі мої олігархи, тихенько працюйте на нашій сировинній мафіозній машині з задоволенням, і виводьте все. Але ж без цього ніякого українського економічного чуда не станеться. Бо зараз, навіть якщо підприємець щось оптимізував по податках, то до нього приходить ДФС і виставляє йому мільйонні збитки. І це є рабство!” – додав Олег Березюк.

Читайте також: Богдан Станіславський: Наша ціль – показати, як працювати в партії і навіщо це робити

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!