Олег Гончарук представив нового заступника голови ОДА

Сьогодні, 21 листопада, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук представив керівникам структурних підрозділів ОДА новопризначеного заступника голови.

Керівник області повідомив, що розпорядженням голови ОДА, за погодженням з Адміністрацією Президента України та Кабінетом міністрів України  Федоріва Віталія Васильовича призначено з 20 листопада 2018 року на посаду заступника голови обласної державної адміністрації. Про це повідомляється на сайті ОДА

Очільник області зазначив, що пріоритетним у роботі новопризначеного керівника мають стати питання впровадження реформи освіти та медицини і висловив переконання:

«Горджуся, що ми стаємо доросліші і якісніші в управлінні нашою областю», – наголосив Олег Гончарук.

Зі свого боку, Віталій Федорів запевнив присутніх, що виправдає високу довіру керівництва держави та області і зробить усе можливе задля розвитку краю.

На завершення Олег Гончарук окреслив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації основні завдання щодо формування бюджету на 2019 рік, проведення в районах засідань рад регіонального розвитку та налагодження дієвого діалогу з громадами.

Нагадаємо, Заступник головного лікаря Коломийської ЦРЛ отримав відзнаку Президента

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!