Ольга Фреймут розкритикувала новий сезон програми «Інспектор. Міста»

У соціальних мережах відома телеведуча висловила незадоволення роботою нового ведучого і команди програми «Інспектор. Міста».

«Мені здається… ні, мені не здається – програма втратила моральне наповнення. Усі принципи, які я будувала, зараз перекреслені заради того, щоб скористатися людськими долями. Це працює на рейтинг, але… Мені б хотілося, щоб повернули у програму ті принципи, які ми з командою започаткували», – пише телеведуча на своїй сторінці в Інстаграм.

Найгірший момент, на думку пані Фреймут, із глухонімим хлопчиком у першому випуску. Їй навіть сон про нього наснився.

«Я не можу пробачити команді «Інспектора», що вони приїхали у цей інтернат без кваліфікованого перекладача, не вислухали дитину, не почули, підмонтували все на догоду викладачам, які абсолютно непрофесійні. Це не просто не можна рекомендувати було, це просто ганьба міста! Також вразила історія з пологовим будинком і смертю породіллі. Я пам’ятаю того мужчину, який питає: «Чому ви її не врятували?» І ніхто не дав відповіді. Підзняли у кав’ярні якийсь незрозумілий синхрон, не дали родині можливості щось з’ясувати. Треба було пояснити, чому їхня дитина пішла з життя і забрала із собою ще двох діток. Як можна нагородити заклад, де сталося три смерті? От цього пробачити не можу», – йдеться у дописі.

Телеведуча наголошує, що рейтинг програми високий, бажає колегам успіху, але це вже не та програма, яку творила вона особисто.

Нагадаємо, Ольга Фреймут привідкрила завісу особистого життя.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!