Ольга Галабала озвучила причини свого звільнення

Передумовами даної події стала найбільша інтрига попереднього сесійного дня в обласній раді.

Вчора, 31-ого березня, до порядку денного засідання сесії раптово винесли питання про припинення повноважень Ольги Галабали на посаді заступника голови обласної ради, в зв’язку з відповідним зверненням до президії від депутатів. Підсумком розгляду даного питання стало зняття Галабали з посади.

Сьогодні на прес-конференції Ольга розповіла про події, що відбувались в середині апарату ради, які загалом і привели до такого швидкого та несподіваного зняття з посади. Поміж цих причин були питання розподілу коштів, доступу до інформації.

Галабала повідомила, що ініціатором даного звернення до ради була фракція БПП, але, звичайно, без підтримки цього звернення  іншими фракціями, прийняти це рішення не вдалося б.

«Головна проблема  – це небажання зміни правил гри у раді» – стверджує Ольга Галабала.

На запитання про подальшу діяльність вона повідомила, що хоча уже не є посадовою особою, але залишається депутатом обласної ради, головою фракції «Воля» у раді, тож і надалі змінюватиме правила гри у раді.

Надалі у роботі фракція опиратиметься тільки на людей, а не на депутатський корпус.

Припущень з приводу того, хто займе її посаду у очільниці фракції «Воля» немає. Ольга Галабала повідомила, що володіє тільки тією інформацією, яка поширилась за цю добу в інтернеті.

Також  журналістам відзвітували про те, що було зроблено фракцією «Воля» за час її роботи, зокрема комісією з питань екології та раціонального природокористування, очільником якої ще і надалі залишається представник від «Волі» Михайло Якимчук. Журналістам повідомили про депутатські звернення фракції та відповіді інстанцій на них, також нагадали про свої передвиборчі обіцянки та процес їх реалізації.

Наприкінці прес-конференції Ольга Галабала оприлюднила вартість ремонту, який нещодавно зробили в її кабінеті, та озвучила  розмір заробітної плати, яку отримувала на посаді заступника голови обласної ради.

Нагадаємо, що 52 депутати проголосували за звільнення Ольги Галабали.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!