«Олігархи хочуть брати підприємства за безцінь», – міський голова Івано-Франківська

Руслан Марцінків, міський голова Івано-Франківська, сьогодні, 15 грудня, на сесії міськради нагадав про те, що Антимонопольний комітет досі не дав висновки щодо купівлі Локомотиво-ремонтного заводу. Відтак міська рада не може отримати акції підприємства, а отже, в прямий спосіб допомогти підприємству.

За словами Марцінківа, ним було проведено відповідні переговори. І кулуарно йому пояснили, чому блокується питання. Мовляв, якщо зараз ця покупка стане можливою, то завтра ніхто не зупинить Одеську міську раду купити Одеський припортовий завод, а Криворізьку – «Криворіжсталь».

«Я вважаю, що ми прийняли правильне рішення», – додав Марцінків. Він вважає, що треба робити все, щоб не визнали підприємство банкрутом. Тому міська влада буде робити все, щоб виплатити людям зарплату.

«Я хочу підтримки, тому що те, що зараз за допомогою телефонного дзвінка блокується рішення – це неправильно. Олігархи не хочуть у прозорий спосіб купувати підприємства, а хочуть їх брати за безцінь. І це вже не питання Івано-Франківська, а питання суспільства», – вважає Марцінків.

Так, депутати міської ради підтримали звернення 31 голосом. У ньому вони звернулася до президента, прем’єра, Верховної Ради і НАБУ з проханням втрутитися і передати пакет акцій міській раді. Адже вона купила її у чесний спосіб.

«Була би політична воля і бажання зберегти підприємства», – підсумував Руслан Марцінків.

Читайте також: «Мерінов захотів переламати через коліно депутатів облради», – депутат обласної ради Адамович

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!