Осінь в Express Credit Union – це пора щедрих відсотків

Ось і прийшла золота осінь, щедра своїми барвами та врожаями. Настав час розпочинати справи та ставати до роботи після активного літнього відпочинку. Починайте вже сьогодні заощаджувати свої кошти та відкривайте новий депозит від Express Credit Union. Адже саме для Вас ми підготували черговий подарунок – депозит «Щедрий», який максимально задовольнить всі Ваші потреби. Клієнти, які відкриють депозит «Щедрий» на 12 місяців під 23% річних у грн. та 11% у валюті реально зможуть надійно зберегти та примножити власні заощадження.

i-frankivsk_presa_veresen

Осінь в Експрес Кредит Юніон – це пора щедрих відсотків!

Депозит «Щедрий» – це ряд відчутних переваг, серед яких:

  • комфортне обслуговування;
  • чіткі і прозорі умови;
  • можливість оформлення вкладу всього від 500 грн.;
  • виплата відсотків проводиться зручним для клієнта способом;
  • оптимальні умови для пенсіонерів та постійних вкладників;
  • можливість поповнення протягом всього строку дії договору.

Завдяки зваженій кредитній політиці, ми завжди йдемо на зустріч своїм клієнтам, пропонуючи їм максимально вигідні ставки за депозитними програмами. Для зручності вкладників також передбачені вклади як на короткий (1,3,6 місяців) так і на довший період (13 та 24 місяці).

За роки свого існування Express Credit Union здобув репутацію надійної та стабільної фінансової установи, що динамічно розвивається і враховує всі настрої та сподівання кожного клієнта. Ми за будь-яких умов вчасно виконуємо свої зобов’язання, гарантуємо якість обслуговування та дохідність депозитів. Ваші кошти завжди будуть під безпечним захистом. Ставши нашим клієнтом, Ви отримаєте не лише додатковий високий дохід, а й відчуття впевненості та спокою.

Не зволікайте, звертайтесь: www.ecu.ua та 0800 750 990 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів України).

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!