“Пане, дайте пару копійок” лікує пошкоджені потоки у Богородчанах

Впродовж кількох останніх місяців із франківської “стометрівки” зник відомий персонаж “Пане, дайте пару копійок”. Як з’ясувалося, він знаходиться у Богородчанській лікарні на денному стаціонарі.

Про це на своїй сторінці повідомив блогер, підприємець Ростислав Шпук.

“Нарешті провідав “Пана дайте пару копійок”. Останній місяць він у Богородчанській лікарні. Бо його хребет защемив його ж нерв. За що протестний нерв помстився, заторивши трафік сечі, і ніяк не поверне йому дозволений швидкісний режим.
Сам власник пошкодженого потоку каже, що, коли сеча не знаходить виходу, – це значно краще, ніж коли вона пущена на самотік, як тут у декого. І в палаті все ніби врівноважено поділом хворих на рівні дві половинки: тих, чий організм поводиться, мов прохідний двір, і “тупикових”, – пише пан Шпук.

Відомий в Івано-Франківську чоловік у довгому чорно-червоному светрі та черевиках із висолопленими язиками, заходить у лікарняні палати на правах “лідера палатних думок”.

“Коли він говорив публічно – з порогу палати, мов зі сцени, то навіть інформаційно помилкові повчання – на кшталт того, що кордони треба відмінити, бо через них до нас злазиться все зло, – випускав з уст так уразливо і вогнепально-хльостко, що із ними всі погоджувались, не зглядаючись, чи не випалено це мимо цілі, бува. Навіть зацікавлено припідводились лежачі, під’єднані до окремих опцій життя через його продовжувачі – капілярні трубки, та розгалужувачі – електричні трійники, поставлені на перехрестях змінних струмів”, – йдеться в дописі.

Закінчивши крос-культурний сеанс позитивної терапії, чоловік усамітнився у тіні фікусів на дивані, пише Ростислав Шпук. І просив переказати: якшо хтось має бажання трохи допомогти – то може трохи допомогти, бо щось там десь припекло і щемить. А доступу до постійного місця служби наразі не має. А за надлишок грошей, зібраних після побиття, він здійснив мрію – з’їздив у санаторій лікувати кістки. Після чого і сталось защемлення в хребті. Бо таки останній день, коли ти здоровий, – це переддень візиту до лікаря.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!