Пара з Франківська змагатиметься за подорож до Іспанії у шоу “4 весілля”

Наречені нового випуску програми будуть змагатися за романтичну весільну подорож до сонячної Іспанії.

Уява героїнь найпозитивнішого романтично реаліті «4 весілля»  не має меж, а тому у кожному випуску телеглядачі зможуть побачити цікаві сценарії весіль на будь-який смак та бюджет, повідомляє 1+1.

Сьогодні о 22.00 на «1+1» у новому випуску програми в організації весільної церемонії змагатимуться Олена з міста Самбір, одеситка Ірина, Віталія з села Молодьків Івано-Франківської області та Тетяна зі «столиці весільної моди» Чернівців. Кожна з дівчат впевнена – її весілля буде найкращим і саме вона заслуговує на перемогу.

Віталія з села Молодьків Івано-Франківської області та її наречений Павло впевнені: щоб зробити найкраще свято, не обов’язково витрачати чималий бюджет. Пара зіграє традиційне сільське весілля, де гостей розважатиме фольклорний колектив, а гуляння триватимуть до ранку. Особливістю сільського весілля Віталії та Павла стануть живі метелики, які літатимуть по залі та створюватимуть романтичну атмосферу.

Цікаво, що Павло на чотири роки молодший за Віталію, проте, як відомо, вік для кохання – не завада.

Нагадаємо, за умовами програми, чотири наречені по черзі відвідують весілля одна одної та оцінюють красу весільної сукні, оригінальність меню та місця проведення, а також загальне враження від свята. Дівчина, чиє весілля отримає від конкуренток найбільше балів, вирушить у весільну подорож до теплої країни разом зі своїм коханим.

Хто переможе у новому випуску реаліті «4 весілля», дивіться сьогодні о 22.00 на «1+1».

Нагадаємо, Весілля по-франківськи: захід сонця, паперове шоу і море емоцій