Перевізник пригрозив, що франківці залишаться без маршруток

Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківську розпочалися громадські обговорення проекту рішення «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування».

Нагадаємо, що проект рішення передбачає тариф на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06:00 год до 20:00 год. в розмірі 5 грн, а у період з 20:00 год. до 23:00 год. у розмірі 7 гривень.

Представник «Корида Транс» Олег Стахів зазначив, що коли піднімають ціни на газ чи продукти, то слухання не проходять.

«Чого ніхто не дивується, що хліб по 10 грн. Ви кажете, неадекватні водії. А де зараз є адекватні водії? Нам не вистачає близько 40% водіїв. Тому ми деякі маршрути взагалі закриваємо. Можливо, наші послуги не відповідають очікуванням», – наголосив він.

Також перевізник наголосив, що зріс долар та подорожчало пальне. Зокрема, якщо пальне зросло на 10%, то можна піднімати тарифи. Окрім того, з нового року зростає мінімальна зарплата до 3700 грн.

«Якщо так буде й надалі, то автобусів не буде. Цього року продали вже понад 20 автобусів», – додав перевізник.

Натомість одна з мешканок запропонувала владі поїхати в Конотоп, де через страйк людей мер знизив тарифи до 2, 5 грн. Потім його підняли до 3 грн, але це всіх влаштовує.

Нагадаємо, Франківець запропонував альтернативу маршруткам 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!