Першочергово забезпечити садками потрібно батьків, які у Франківську офіційно працюють  та сплачують податки у міський бюджет, – Оксана Савчук

Сьогодні, 14 березня, директор департаменту освіти та науки Ігор Смаль доповів про хід впровадження нових систем щодо електронної черги поступлення дітей в дошкільні заклади міста. За його словами, недоліки електронної черги – ще не має можливості записувати дітей, батьки яких мешкають в селах, які належать до міської ради.

«Ми пропонуємо включити санаторні і спеціальні групи. Потребує вдосконалення система технічного і кадрового обслуговування електронної системи, розповів він. – Кожного дня в ЦНАП приходять, щоб зареєструвати дитину – кілька десятків батьків. Але, якщо згадати ситуацію з «Вишиванкою», то щодня ставали 100 дітей в чергу. Загалом 85% дітей охоплені садками».

Секретар міської ради Оксана Савчук зазначила, що в місто переїжджають багато людей і записують дітей до садків. Але фінансування дошкільної освіти здійснюється з місцевого бюджету.

«Я вважаю, що першочергово мають забезпечувати садками дітей мешканців міста та батьків, які тут працюють офіційно та сплачують податки у міський бюджет», – наголосила вона.

Нагадаємо, Незабаром на Хоткевича відновлять дитячий садок “Подоляночка”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!