Підрядник помер, але школа буде: франківські посадовці виправдовувались перед батьками учнів

Сьогодні, 9 листопада, до Івано-Франківська на протест приїхали батьки учнів з аварійної школи в Раковці.

Батьки разом зі своїми дітьми пришли під стіни обласної ради, щоб нагадати місцевій владі про свою проблему. Згодом протестуючим запропонували пройти у зал засідань, щоб вони не мерзли в коридорах та на вулиці.

“Ми вже уклали договір на перекриття стелі. До кінця року це має бути зроблено. Ми знайшли мільйон на вашу школу. Попросили у іншої школи, де менше треба, і дали вам”, – пояснила Марія Савка, перший заступник голови ОДА.

Вона додала, що до 28 грудня роботи мають бути завершені, бо починаються робитись терміново. А через те, що підрядник їх не виконує, його з Нового року планують звільнити.

Проте батьки кажуть, що все робиться спеціально, щоб затягувалось будівництво.

“Ви у нас були 5 числа, а 6 обвалилась стеля. Хто контролює? Ніхто!”, – наголошують батьки та додають, що перекриватимуть дорогу, поки не буде реакції, навіть нехай Порошенко приїжджає.

 “Ми більше не дозволимо обманювати нас і наших дітей”, – пишуть у звернені жителі Раковця.
 
“Якщо ми не побачимо, що не виконуються наші вимоги, якщо температура впаде до -2°C, то ми міняємось з вами місцями, бо скільки ше маємо слухати? Ми проти того, щоб нашу школу закривали, проти того, щоб дітей везли у інше місце. Тепер заспокоїмось, коли побачимо дітей у нашій школі”, – каже Світлана Зваричевська.

“Я був у цій школі. Я бачив її. Але зараз є відставання від графіка. Ми бачимо, що підрядник затягує будівництво”, – пояснює Ігор Пасічняк

Назарій Іванів сказав, що розірвати угоду зараз не можна, бо втратяться кошти.

“Ми починали з початку року. У нас виникало це питання, але ж ви знаєте, що один з підрядників помер, тому виникли проблеми”, – розповідає Іванів.

Він стверджує, що у січні-лютому угоду буде розірвано, але батьки кажуть, що до цього часу будівництво має продовжуватись. Бо зараз у них на будівництві три-чотири людини.

 

“Я не можу вам сказати, коли точно буде школа”, – заявив Назарій Іванів.

Також виявилось, що люди не знають, яким договором керуються, бо у них він ще за 2014 рік.

 

“Ще не домуровані стіни, тому і затримується будівництво даху. Нам треба десь місяць або півтора, щоб все завершити. Зараз важче працювати, бо погода заважає. Але до зими маємо встигнути”, – пояснює Петро Маланчик, голова комісії з будівництва та архітектури Богородчанської районної ради.
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!