Післявеликоднє «потойбічне»

А поки ми ще доїдаємо великодні паски, Донбас уже здригається від обстрілів.

«Говоряща голова» військ самопроголошеної ЛДНР Басурін перед святами оголошував, що, мовляв, українські війська готуються обстріляти Авдіївку з метою звинуватити опісля війська ЛДНР (читай: російські). Чекати на картинку для російських телеканалів довго не довелося. Вуаля – маємо обстріляну з важкої зброї стару Авдіївку. Розвалені будинки, мирне населення в сльозах і вигуки: «За что нам Бог послал все это…»

«17 квітня 2017 – вогонь з російського боку по всіх напрямках. Закінчилася так звана «тиша». Мінські домовленості колись висміють в історії як найдурніший «розвод» століття», – каже на своїй Фейсбук-сторінці Яна Зінкевич, керівник медичного батальйону «Госпітальєри».

Андрій Долик, франківський госпітальєр, днями повернувся з чергувань в Авдіївці. Звідти по телефону розповідав, що, незважаючи на ініційований самими бойовиками режим тимчасового затишшя, йде планомірний обстріл Авдіївки одиночними снарядами 152-го калібру. Оскільки він у 2014-2015 роках був мобілізований і служив у 26-ій артбригаді ЗСУ, то не мав сумнівів, що це проводилась так звана «пристрілка».

Післявеликоднє «потойбічне». Випив, закусив «кулічом», пішов на роботу. А робота у російського найманця одна – воювати. Чи зі всім світом, чи з Америкою, чи з ненависними украми – не важливо, він і сам не до кінця розібрався, з ким. «Нет времени объяснять. Россия вас не забудет». Внутрішній кремль тягне до зброї.

Повернемось до слізного навколодонецького «за что нам все это». ЗА ЩО?! За те, що треба було не «русский мир» закликати і шпортатися в своїх колаборантських настроях, а гнати нечисть зі своєї хати.

Російська пропаганда направлена внутрішньо. Путіну головне, щоб росіянин був впевнений, що в Україні громадянська війна, а Росія там миротворець і гречкосій, Крим «исконно наш», а сирійський газ пахне трояндами.

Є такий несмішний жарт про людей за «порєбріком», які ковтають брехню з телевізора не пережовуючи: «Якщо Путін на купу лайна скаже, що то купа варення, то вони будуть лиш сперечатися, чи то варення малинове, чи трускавкове».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!