Пісні, промови та хрещення: У Франківську Свідки Єгови зібралися на Конгрес

Сьогодні, 6 липня, в Івано-Франківську розпочався трьохденний Конгрес Свідків Єгови “Будьте мужні!”. На Конгрес, який традиційно проходить на стадіоні “Рух” завітали тисячі Свідків.

Конгрес розпочався із музичного відеоролика, пісні і молитви. У загальному, протягом трьох днів на Свідків Єгови очікують ще промови, пісня, перегляди фільмів. Також відбудеться спеціальна зустріч. Вісники від 23 до 65 років, які служать піонерами і хочуть розшитири своє служіння, запрошують на зустріч для тих, хто бажає відвідати Школу для проповідників Царства.

Також для делегатів роздають інформаційні бюлетні. У них зокрема йдеться про те, що у суботу відбуватиметься хрещення.

“Ті, хто буде хреститись, повинні зібратися у спеціально відведеному секторі ще перед початком промови до хрещення, яка виголошуватиметься в суботу перед обідом. Кожен повинен принести власний рушник і скромний купальний костюм“, – йдеться у повідомлені.

Також на початку Конгресу повідомили, що цьогорічний з’їзд можна слухати на FM-програвачі на хвилі 88.0 MHz. “Як же радісно бачити всіх вас. Ми впевнені, що ви всі чекали на цей день. На нас чекають чудові три дні”, – сказав головуючий Василь Стеньків.

Нагадаємо, Плитка відвалюється: У Франківську поліція просить владу зробити безпечним стадіон “Рух” перед матчами

    

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!